top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

איך נכנסים לתרדס?

כל מה שאתם צריכים לדעת על יצירת חשבון תרדס - ואיך משתמשים באפליקציה שמשגעת את העולם?


צוקרברג משאיר אבק לכולם אחרי כמה שנים שקטות, ומשיק את תרדס. כמו שכבר סיפרנו לכם בפוסט הקודם "מה זה תרדס?", צוקי השיק אפליקציה חדשה לעולם הרשתות החברתיות שכבר הספיקה לתפוס תאוצה שוברת שיאים. תרדס קטפה את התואר האפליקציה שהורדה הכי מהר אבר כאשר נרשמו אלייה כ-5 מיליון משתמשים רק ב-4 שעות הראשונות שלה באוויר.


לפי חברת האם, מטא, תרדס נועדה להיות מקום שמשמיעים בו דעות, מחשבות, ורעיונות בצורה חופשית ולא מתיימרת. תוכלו לכתוב שם הכל מהכל, בלי מעצורים או בושה. פוסטים בתרדס יכולים להגיע ל-500 תווים, וניתן לפרסם קטעי וידיאו באורך של עד כ-5 דקות. כל פוסט, אגב, יכול להתפרסם כלינק בכל רשת חברתית שתבחרו.


אז, איך בעצם נכנסים לתרדס?

זה פשוט: אפליקציית תרדס של מטא בנויה בסינכרון מלא עם חשבון האינסטגרם שלכם. בניגוד לטוויטר, תרדס לא מגיע לבדו, כך שתזדקקו לחשבון אינסטגרם כדי להתחיל.


מדריך הרשמה לתרדס:

  1. התקינו את אפליקציית תרדס עבור אנדרואיד או iOS.

  2. לאחר התקנת האפליקציה והפעלתה, תתבקשו להיכנס עם חשבון האינסטגרם שלכם. אם אתם לא מוצאים שום חשבון אינסטגרם רשום במסך ההתחברות של תרדס, ודאו שאתם מחוברים לאינסטגרם במכשיר הנוכחי, ולאחר מכן הפעילו מחדש את אפליקציית תרדס.

  3. לאחר שראיתם ובחרתם חשבון אינסטגרם לשימוש, תתבקשו להתאים אישית את פרופיל התרדס שלכם. שם המשתמש מיובא מחשבון האינסטגרם, כמובן.

  4. אתם יכולים להוסיף ביוגרפיה או קישור מותאם אישית בפרופיל התרדס שלכם, או שאתם לחילופין יכולים לבחור "ייבוא מאינסטגרם" כדי לייבא את נתוני הפרופיל שלכם משם.

זהו, חשבון התרדס שלכם מוגדר ומוכן להפעלה. סביר להניח שתקבלו מסך פתיחה שיספר לכם על איך תרדס עובד, ואז תגיעו לפיד האפליקציה.


איך כותבים פוסט בתרדס?

תרדס די דומה לטוויטר. קווי הדמיון המובהקים גרמו לכמה אנשים בפלטפורמה להתבדח על האופן שבו מארק צוקרברג פשוט העתיק את האפליקציה. עם זאת, תרדס וטוויטר לא עובדים באותו אופן. לאחר שתגדירו את חשבון התרדס שלכם, כך תפרסמו את הפוסט הראשון:

  1. מכל מקום באפליקציית תרדס, פשוט לחצו על סמל היצירה בחלק התחתון המרכזי של המסך.

  2. התחילו להקליד את הטקסט (יש מגבלה של 500 תווים לפוסטים בתרדס, זוכרים?)

  3. בחרו באנשים שיכולים לצפות ולהגיב לפוסט שלכם בפינה השמאלית התחתונה של מסך יצירת התרדס. אתם יכולים להגביל את הפוסטים רק לאנשים שאתם עוקבים אחריהם, לאנשים שאתם מזכירים, או להשאיר אותו פתוח לכל אחד (ברירת מחדל).

  4. לחצו על "פוסט" בפינה השמאלית התחתונה כדי לפרסם את הפוסט שלכם.

חשבון התרדס שלכם מוכן! דפדפו קצת בפיד, תעקבו אחרי אנשים שמעניינים אתכם, ותטפחו יוזר תרדס מגניב שמושך עניין ותעבורה. סומכים עליכם :)


ביבליוגרפיה:

Comments


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.