top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

כתובת אימייל עסקית - בגוגל

כתובת אימייל עסקית. צמד המילים האלה פשוט נמצא בכל פינה. אז פתחתם מייל עסקי לעסק שלכם? מנקודה זו ואילך, כל ניוזלטר או הודעה שאתם שולחים ללקוחות שלכם, יציגו את המותג שלכם. זה לא רק יגביר את המוניטין שלך כמקצוען, אלא גם יעזור לך למדרג את חייך המקצועיים והאישיים בצורה טובה יותר על ידי שני חשבונות נפרדים. נוסף על כך, תרגיש תחושת גאווה עצומה כאשר תראה הודעת דוא"ל הממותגת בשם החברה שלך.


כתובת אימייל עסקית - יתרונות:

גישה מכל מקום ובכל זמן: קבל גישה לנתונים ולמסמכי העבודה שלך בכל עת, ומכל מקום בכל מכשיר אפשרי. תוכל גם לשתף את עמיתיך ולקוחותיך בגישה למסמכי העבודה שלך לחוויית שיתוף פעולה חלקה בזמן אמת.


כתובות דוא"ל רבות ככל שתרצה: צור מספר בלתי מוגבל של כתובות דוא"ל, כולן מתארחות תחת אותו דומיין. כך כל אחד מהעובדים או המחלקות שלך (מכירות, תמיכה, מידע ו-IT) יכול לפעול מתיבת הדואר הייחודית שלו: sales@haileyfashion.com, support@haileyfashion.com וכו'. גם אם אתה מפעיל מופע של אדם אחד, עדיף ליצור מחיצה בין התפקידים השונים שהלקוחות שלך יתנהלו איתם-למשל, שליחת חשבוניות מכירה ממקום אחר כתובת דוא"ל מזו של בעיות הקשורות לתמיכת לקוחות.


אחסון מאובטח: שימוש בחשבון Google Workspace מותאם אישית כולל אחסון רב - 30GB. ותיהנה מאבטחה נרחבת אוטומטית ובקרות ניהול מלאות.


מיתוג תיבת הדואר שלך: מכיוון שהעקביות צריכה להיות טבועה בעסק שלך, תוכל להעלות את העניינים במקצועיות נוספת. לדוגמה, לאחר שתיצור לוגו משלך, הטמיע אותו בתיבת הדואר המותאמת אישית שלך.

תמיכת לקוחות 24/7: בין אם יש לך שאלה בוערת בשעה 2:00 או באמצע יום העבודה שלך, תוכל למצוא את כל הסיוע הדרוש לך בכל עת.


כתובת אימייל עסקית - טיפים למתחילים

השתמש בפורמט סטנדרטי בכל המיילים העסקיים שלך. בין אם אתם חברה של אחד, רבים או שאתם מצפים לשכור ככל שתגדלו, אתם רוצים לשמור על פורמט עקבי לכל חשבון דוא"ל עסקי שנוצר בדרך. החליטו מוקדם מהו הסגנון המתאים ביותר לעסק שלכם. בין מגוון האפשרויות ניתן להשתמש בשמות פרטיים בלבד (employee@yourdomain.com), שם פרטי ושם משפחה ראשוני (Employeel@yourdomain.com) או שם פרטי ושם משפחה מלא (Employeelastname@yourdomain.com). היצמדות לפורמט אחד תקל על כל מי שמחפש ליצור קשר עם אזורים ספציפיים של העסק שלך, כמו גם לאלה מבפנים.

יש כתובות מייל לכל מחלקה. אמנם ייתכן שבנית מערכות יחסים עם לקוחות על בסיס שם אישי, אך באמצעות שמות גנריים לזיהוי מחלקות ספציפיות בחברה מסייעת להקל על התקשורת בין הלקוחות שלך לבין מכירות, שירות לקוחות, מידע ועוד. כפי שצוין קודם, תוכל ליצור מספר חשבונות דוא"ל ברחבי העסק שלך.

הוסף חתימת דוא"ל. פיסת טקסט זו מתווספת לסוף הודעת דוא"ל המכילה מידע חיוני ליצירת קשר, כולל מספר טלפון ותפקיד. חתימת דוא"ל מקצועית תכלול לפעמים לוגו או סוג אחר של תוכן הקשור לנוכחות מקוונת של מותג או אדם, כגון קישורים לחשבונות מדיה חברתית.

אבטח את הדוא"ל שלך. לקוח דואר מתאים יאפשר הגנה מתקדמת על דיוג ותוכנות זדוניות הדרושות לכל עסק מקוון. Gmail מציג אזהרות ומזהה העברת מיילים לא אמינים או מזיקים לתיקיית הדואר הזבל. חשוב שאתה עומד על אבטחת תיבת הדואר שלך על מנת לשמור על כל ההיבטים של העסק והלקוחות שלך.


הוסיפו את כתובת המייל החדשה לאתר ולכרטיס הביקור שלכם מיתוג הוא דבר סופר חשוב בימינו. מייל עסקי ישפר את תדמית העסק שלכם וישפר את זהות המותג שלכם. הקפידו להטמיע את המייל העסקי בכל מקום שבו המייל שלכם מופיע (אתר, כרטיסי ביקור חדשים, דף פייסבוק עסקי ועוד).


רוצים שאנו נפתח עבורכם כתובת אימייל עסקית? אנחנו כאן בשבילכם!


ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2020/11/how-to-create-a-business-email/

Comments


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.