top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

מייל עסקי לעורך דין - טיפים

רוצים שאנו נפתח עבורכם תיבת מייל עסקי? אנחנו כאן בשבילכם!


מייל עסקי. צמד המילים הזה פשוט נמצא בכל מקום.

מייל עסקי לעורך דין לא רק יגביר את המוניטין שלך כמקצוען, אלא גם יעזור לך למדרג את חייך המקצועיים והאישיים בצורה טובה יותר על ידי שני חשבונות נפרדים. נוסף על כך, תרגיש תחושת גאווה עצומה כאשר תראה הודעת דוא"ל הממותגת בשם החברה שלך.


מייל עסקי לעורך דין - טיפים למתחילים

השתמש בפורמט סטנדרטי בכל המיילים העסקיים שלך. בין אם אתם חברה של אחד, רבים או שאתם מצפים לשכור ככל שתגדלו, אתם רוצים לשמור על פורמט עקבי לכל חשבון דוא"ל עסקי שנוצר בדרך. החליטו מוקדם מהו הסגנון המתאים ביותר לעסק שלכם. בין מגוון האפשרויות ניתן להשתמש בשמות פרטיים בלבד (employee@yourdomain.com), שם פרטי ושם משפחה ראשוני (Employeel@yourdomain.com) או שם פרטי ושם משפחה מלא (Employeelastname@yourdomain.com). היצמדות לפורמט אחד תקל על כל מי שמחפש ליצור קשר עם אזורים ספציפיים של העסק שלך, כמו גם לאלה מבפנים.

יש כתובות מייל לכל מחלקה. אמנם ייתכן שבנית מערכות יחסים עם לקוחות על בסיס שם אישי, אך באמצעות שמות גנריים לזיהוי מחלקות ספציפיות בחברה מסייעת להקל על התקשורת בין הלקוחות שלך לבין מכירות, שירות לקוחות, מידע ועוד. כפי שצוין קודם, תוכל ליצור מספר חשבונות דוא"ל ברחבי העסק שלך.

הוסף חתימת דוא"ל. פיסת טקסט זו מתווספת לסוף הודעת דוא"ל המכילה מידע חיוני ליצירת קשר, כולל מספר טלפון ותפקיד. חתימת דוא"ל מקצועית תכלול לפעמים לוגו או סוג אחר של תוכן הקשור לנוכחות מקוונת של מותג או אדם, כגון קישורים לחשבונות מדיה חברתית.

אבטח את הדוא"ל שלך. לקוח דואר מתאים יאפשר הגנה מתקדמת על דיוג ותוכנות זדוניות הדרושות לכל עסק מקוון. Gmail מציג אזהרות ומזהה העברת מיילים לא אמינים או מזיקים לתיקיית הדואר הזבל. חשוב שאתה עומד על אבטחת תיבת הדואר שלך על מנת לשמור על כל ההיבטים של העסק והלקוחות שלך.


הוסיפו את כתובת המייל החדשה לאתר ולכרטיס הביקור שלכם מיתוג הוא דבר סופר חשוב בימינו. מייל עסקי ישפר את תדמית העסק שלכם וישפר את זהות המותג שלכם. הקפידו להטמיע את המייל העסקי בכל מקום שבו המייל שלכם מופיע (אתר, כרטיסי ביקור חדשים, דף פייסבוק עסקי ועוד).


רוצים שאנו נפתח עבורכם תיבת מייל עסקי? אנחנו כאן בשבילכם!


ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2020/11/how-to-create-a-business-email/

Komentar


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.