top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

טיפים ל-SEO למען קידום אורגני של אתר וויקס

בוויקס מאמינים שהחיים צריכים להיות קלים, זאת החל מבניית אתר האינטרנט בוויקס וכלה בקידום האתר. לוויקס יש את כל הכלים והעצות אשר יסייעו לך להשיג את היעדים שלך בעצמך, ולשפר את ביצועי המערכת עבור מנועי החיפוש המציגים את האתר שלך. למקרה שטרם שמעת, ה – SEO (Search Engine Optimization) הוא אסטרטגיה שיווקית, הנחוצה כדי שהעסק שלך יימצא ברשת ויוכל למשוך מבקרים רבים יותר לאתר האינטרנט המצוי ברשותך. במקרים רבים התנועה האורגנית שלך, כלומר כל התעבורה שמגיעה ממנועי חיפוש, תהווה למקור המבקרים הגדול ביותר שלך, וכל זאת ללא המחיר היקר, בעת שתנועת המבקרים תהיה לחופשית.

אנו יודעים כי קידום האתרים הוא נושא מאתגר, ולכן אנו ממליצים לעבור על הטיפים הבאים שיעזרו לאתר וויקס שלך לטפס בגוגל תוך זמן קצר!


1. השתמש ב-Wix SEO Wiz זה נכון, אתה אפילו לא צריך לשכור שירות חיצוני בכדי לבצע את ה-SEO שלך. בוויקס קיים כלי אינטואיטיבי וחינמי שיעזור לכם לשפר את הדירוג בגוגל: Wix SEO Wizard. ה-Wiz הוא העוזר האישי הקסום שלך בכל הקשור לקידום אתרים וינחה אותך בכל שלב. אתה יכול למצוא אותו בקלות ב-Dashboard של אתר הוויקס שלך. איך זה עובד? לאחר שתענה על כמה שאלות בסיסיות ותמלא את מילות המפתח שלך, ה – Wiz יספק לך תוכנית מותאמת אישית. זה כולל את כל הפעולות שעליך לבצע כדי להיות מדורג גבוה יותר בגוגל ובמנועי החיפוש השונים. הכלי המדהים הזה אפשר ל- 67% מהאתרים המשתמשים ב- Wiz להופיע בדף הראשון של גוגל. רק תחשוב, כמה מבקרים ולקוחות חדשים אתה יכול להכניס - פשוט באמצעות כלי Wix SEO. במרכז התהליך עומדת הרשמת האתר ל-Google Search Console - מנוע החיפוש של גוגל.


2. השתמש במילות מפתח בעלות "זנב ארוך"

כתוב מילות מפתח אשר מכילות יותר מונחים מהממוצע. ראשית, מהן מילות מפתח? ביטויים של שניים עד חמש מילים, אשר נרשמים על ידי מחפש אקראי, שמקליד אותם בתיבת חיפוש על מנת למצוא את העסק שלך. מילות מפתח קצרות יותר מניבות מיליוני תוצאות, ואם אתה משתמש במילות מפתח קצרות, האתר שלך עלול ללכת לאיבוד בתוצאות של גוגל. זו הסיבה שאתה צריך לרשום מעט יותר מילות מפתח. נסה למצוא מילות מפתח מדויקות יותר על ידי הוספת המומחיות ו / או המיקום שלך.


3. בחר את הדומיין הנכון

אם עדיין לא רכשתם לעצמכם דומיין מותאם אישית, זו העת. דומיין יעניק לעסק שלך את המראה המקצועי הדרוש לו בכדי להתחרות ברשת. עם זאת, אין די בבעלות על דומיין - עליכם לבחור את הדומיין הנכון. כיצד לעשות זאת? שלושה דברים שכדאי לזכור: ראשית, אתה עליך לבחור שם קצר וקליט ככל האפשר, זאת כדי לגרום לגולשי האינטרנט לרצות ללחוץ כשרואים את שמך. שנית, יש לכלול את שם העסק או את תחום ההתמחות שלך, כך שהמבקרים יוכלו להבין בקלות מה אתה עושה. ולבסוף, יש לכלול את מילת המפתח העיקרית שלך, במידת האפשר. דבר זה עשוי להגדיל את הסיכויים לקדם את אתרך בתוצאות החיפוש עבור המילה שבחרת.


4. כתוב כותרות ותיאורים ייחודיים

עליך לכתוב כותרות ותיאורים ייחודיים לא רק לדף הבית שלך, אלא עבור כל אחד מדפי האתר שלך. למה? השימוש באותן מטא נתונים עשוי להיראות כאילו האתר שלך מכיל תוכן כפול. חשוב לא פחות לכתוב כותרות ותיאורים קליטים ומושכים כך שאנשי האינטרנט יבחרו באתר שלך ולא בתוצאה אחרת. ככל שאנשים לוחצים על האתר שלך, כך ייטב, ככל שידוע כי קליקים באתר מתוצאות חיפוש משויכים לדירוג טוב יותר.


5. הפוך את האתר מותאם למובייל

איננו יכולים להימנע מכך, אך העולם הופך תלוי בסמארטפון. כ-50% מהחיפושים נעשים באמצעות הנייד, ומספר זה רק ימשיך לצמוח. אם אתה רוצה להצליח בג'ונגל המקוון, עליך להחזיק באתר אינטרנט מותאם למובייל. למרבה המזל, אתר ה-Wix שלך כבר מגיע עם גרסה ידידותית לנייד, שלא לדבר על כך שניתן ליישם דפי מובייל מואצים (AMP).


6. הגש את "מפת האתר" ב-Google Search Console

"מפת אתר", במילים פשוטות, היא התוכנית של אתר האינטרנט שלך. זה מראה כיצד עמודי האתר השונים שלך קשורים זה לזה. מדוע יש צורך בשליחת מפת האתר? כדאי לעשות זאת על מנת שמנועי החיפוש שיוכלו לסרוק את האתר שלך ביתר קלות, מה שישפר את ה- SEO הכולל שלך.


7. כתוב תוכן בעל ערך

אם הייתי יכול להציע לך רק טיפ אחד לעתיד האתר שלך, זה יהיה זה. ידוע כי תוכן הוא אחד מסימני הדירוג החשובים ביותר כשמדובר באתר האינטרנט שלך. ולא סתם תוכן כלשהו יעבוד - הוא צריך לעמוד בשלושה תנאים כדי להגיע לגדולה. זה חייב להיות ייחודי (לא מועתק משום מקום), טרי (מתעדכן באופן קבוע) ובעל ערך (הקוראים יכולים למצוא באתר האינטרנט שלך בלבד). מה הדרך הטובה ביותר להשיג זאת? בלוג! לבלוג של וויקס יש יכולות מתקדמות המשולבות בפלטפורמה, וכל שעליך לעשות הוא להתחיל ולהקליד!


לין בניית אתרים עזרה לעצמאיים ולבעלי עסקים לחסוך למעלה ממיליון שקלים בבניית אתרים.

צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר :)

תגובות


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין