top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

קידום בגוגל בחינם - איך עושים את זה?

אם חשבתם שצריך לשלם על כל דבר - אתם צודקים. אבל לא תמיד התשלום הוא בכסף.

תהיתם כיצד ניתן לבצע קידום בגוגל בחינם? המאמר הזה בשבילכם.


נתחיל מהסוף; התשובה היא זמן. כדי לבצע קידום אתר בגוגל בחינם, יש להשקיע המון זמן בכתיבת תוכן איכותי ומקורי.


השם השני של קידום בגוגל בחינם הוא קידום אורגני; קידום שהוא לא ממומן (לא משלמים לגוגל על קידום אורגני).


קידום בגוגל בחינם מתחיל באופטימיזציה למנוע החיפוש של גוגל (SEO)

קידום אתרים במנועי חיפוש או אופטימיזציה למנועי חיפוש כוללת כל מה שאתה יכול לעשות על מנת להשיג מיקום טוב בתוצאות החיפוש. הצעדים הראשון של קידום בגוגל בחינם הם: הוספת כותרות ותיאורי SEO לדפים באתר שלך, הוספת טקסט חלופי (Alt text) לתמונות שלך, השגת קישורים לאתר שלך, יצירת בלוג וכתיבת תוכן בו, ועוד.


מדוע קידום בגוגל חשוב לעסק שלי?

עובדה: המוווון אנשים משתמשים במנוע החיפוש של גוגל. למעשה, ברגע זה (בזמן שאתה קורא את הפוסט בבלוג) נעשו יותר משישים אלף חיפושים בגוגל.

מבדיקת מזג האוויר ועד למציאת הפיצה הקרובה ביותר, מנועי החיפוש ממלאים חלק מרכזי בחיי היומיום שלנו. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא קריטית לאתר אינטרנט כדי להצליח בקידום בגוגל.


איך מנוע החיפוש של גוגל עובד?

באופן כללי, מנועי חיפוש משתמשים במערך אלגוריתמים מתקדם במטרה לסרוק, להוסיף לאינדקס ולשלוף דפי אינטרנט. השלב הראשון נקרא 'סריקה', שהוא בעצם תהליך הסריקה או קריאת הקוד של האתר שלך. בשלב השני דפי האינטרנט שנסרקו נשמרים במסד נתונים ענק. זה נקרא 'אינדקס'. החלק האחרון מתרחש ברגע שמישהו מזין שאילתה בתיבת החיפוש. מנוע החיפוש "יתייעץ" עם אותו מסד נתונים ויציג את דפי האינטרנט הנחשבים הרלוונטיים ביותר עבור אותו חיפוש ספציפי.


כמה עליי לשלם עבור קידום אורגני?

אנו מאמינים כי ניתן להשיג קידום אורגני טוב מבלי לקחת משכנתא. החדשות הטובות הן שאתה לא חייב לשלם על קידום אורגני. יש הרבה חומר באינטרנט שיכול לעזור לך ללמוד על טכניקות אופטימיזציה של DIY (Google ו- SEO בבלוג של וויקס למשל).

אבל רגע, יש חדשות טובות יותר אם אתה משתמש בוויקס. אתה יכול להשתמש בכלי החכם החכם והאמין: Wix SEO. ההשקעה היחידה הדרושה היא הזמן, הזיעה והמאמץ שלך. תאמין לנו, ההחזר על ההשקעה הוא עצום :)


האם אני צריך לדעת כיצד לתכנת בשביל קידום בגוגל בחינם?

בהחלט לא. אתה אפילו לא צריך לדעת לתכנת כדי לבנות אתר בימינו. הכרת היסודות של HTML יכולה לסייע בהבנת מבנה עמודי האינטרנט, אך בהחלט אין צורך להירשם לתואר במדעי המחשב באוניברסיטה אם ברצונך להצליח בקידום אורגני בגוגל.


מה זה קידום אתרים מקומי?

קידום אתרים מקומי מתייחס לפעולות ספציפיות שננקטו על מנת להופיע בתוצאות חיפוש כאשר מישהו מחפש עסק באזורכם, למשל "תיקון נעליים בתל אביב". קידום אתרים מקומי שלך היא דרך נהדרת למשוך לקוחות פוטנציאליים מהסביבה שלך, שכן למרבה האירוניה, רובם מחפשים אותך באינטרנט. אחת השיטות המומלצות כוללת הרשמה לספריות מקוונות, כמו גוגל לעסק שלי. זה יאפשר לעסק שלך להופיע במפות גוגל.


רישום אתר לגוגל ב-2 שלבים פשוטים:

דבר ראשון, עליכם לוודא שהאתר שלכם נסרק ומאונדקס:

1) אמת את האתר שלך באמצעות Google Search Console. מסוף החיפוש של גוגל (בעבר כלי מנהלי האתרים של גוגל) הוא שירות חינמי המסופק על ידי גוגל לבעלי אתרים. אימות האתר שלך באמצעות GSC נחשב לשיטה מומלצת של SEO ויאפשר לגוגל להבין שאתה הבעלים של האתר.

בנוסף, קונסולות החיפוש של גוגל מספקות לך מידע רב ערך על האתר שלך, כגון: כמות הופעות בתוצאות החיפוש, כמות הקליקים ומיקומך לגבי מילות מפתח מסוימות.


2) הגש את מפת האתר שלך מפת האתר היא במילים פשוטות תוכנית של האתר שלך. זה מראה כיצד הדפים השונים שלך מחוברים זה לזה. כדאי לשלוח מפת אתר למנועי החיפוש כדי שיוכלו לסרוק את האתר שלך ביתר קלות ובמהירות, מה שישפר את הקידום האורגני שלך.


קידום בחינם בגוגל - איך משפרים את מיקום האתר שלנו?


1) כתבו תוֹכֶן האם התוכן שלך כתוב היטב ואיכותי? בחרתם את מילות המפתח הנכונות? האם האתר שלך נראה טוב בנייד? כל האלמנטים הללו משפיעים על האופן בו רובוטים קוראים את התוכן שלך ומדרגים את הדפים שלך. זו הסיבה שעבודה על תוכן היא קריטית אם אתה באמת רוצה לשפר את הדירוג שלך.


2) קישורים

בקידום אתרים, קישורים לאתר שלך הם כמו הצבעות אישור מצד אחרים והם זוכים להערכה רבה על ידי מנועי החיפוש. השגת אלה בהחלט תעניק לדפי האינטרנט שלך דחיפה יפה.


3) קידום אתרים טכני

יכולת סריקה, בעמוד SEO והיבטים טכניים אחרים נכללים כאן. זה כולל, אך אינו מוגבל לאופטימיזציה של כותרות מטא ותיאורים, עד כמה הדף שלך בנוי בעזרת כותרות, אם האתר שלך מאובטח ועוד.


יש לכם שאלות בקשר לקידום בגוגל? נשמח לעמוד לשירותכם! :)


ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2018/01/seo-faq-seo-questions-answered/

Comments


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.