כי אנחנו היחידים שיעזרו לכם לחסוך אלפי שקלים

לין בניית אתרים הוקמה במטרה לעזור לבעלי עסקים לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים בסטנדרט גבוה. רק בשנה האחרונה, עיצבנו מעל 100 אתרים לבעלי עסקים ממגוון רחב של תחומים. הסיבה שבגללה התחלנו במהפכה בעולם בניית האתרים, היא המחירים המאוד גבוהים אשר בוני האתרים דורשים. אם תערכו סקר שוק בימים אלה, כנראה שתקבלו הצעות של 3,000-7,000 ש"ח רק בעבור הקמת האתר (לא כולל דמי אחזקה לאורך השנה) והאתרים גם לא יהיו מקצועיים מבחינה ויזואלית. בנוסף, הרבה בוני אתרים יציעו לכם לבנות אתר בוורדפרס, אך לוורדפרס יש חסרונות רבים שעליהם לא מדברים אתכם:

1. בעיות אבטחה - פריצות לאתרי וורדפרס הן לא דבר חדש, וכאשר זה קורה כולם מתנערים מאחריות. אם תרצו לשחזר את האתר שלכם ולסדר את הפריצה, תצטרכו לשלם אלפי שקלים. אצלנו בלין בניית אתרים, האתרים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר ואין בעיות אבטחה כלל!

2. עלות הקמה גבוהה - הקמת אתר (שנראה טוב) בוורדפרס כרוכה בהוצאה של 5,000 ש"ח לפחות. האינטרס של הרבה מבוני האתרים הוא שתשלמו להם אלפי שקלים על דמי הקמה. אצלנו בלין בניית אתרים עלות עיצוב אתר בסטנדרט גבוה היא 1,000 ש"ח בלבד! מוזמנים להתרשם מעשרות דוגמאות כאן

3. התלות בחברה שבנתה לכם את האתר - אם תעבדו עם חברה לבניית אתרים שתבנה לכם אתר בוורדפרס או בקוד פתוח, תצטרכו להיות תלויים בהם בכל שינוי עתידי שתרצו לבצע באתר ולשלם מאות שקלים עבור כל שינוי קטן. אם אתם בעלי עסקים אשר צריכים אתר תדמית, אין סיבה ש"תתחתנו" עם החברה שבנתה לכם את האתר. אצלנו בלין בניית אתרים תקבלו גישה מהרגע הראשון ותוכלו לבצע שינויים עתידיים באתר בקלות וללא תשלום - חיסכון של אלפי שקלים לטווח הארוך.

לסיכום, אם אתם עצמאיים או בעלי עסקים שצריכים אתר תדמית לעסק שלכם, אין שום סיבה שבעולם שתשלמו 5,000 ש"ח (ואף יותר) על הקמת האתר, ועוד אלפי שקלים בטווח הארוך על ביצוע שינויים עתידיים.

אנחנו ב-LIN.co.il גאים לעזור לכל אחד מלקוחותינו לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים ובתחזוקתם השוטפת.

 

10 סיבות לבחור בלין בניית אתרים

1. המוטו שלנו הוא לעזור לעסקים לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים.

2. נייעץ לכם ללא עלות בכל הקשור לאתר - מבחירת הדומיין ועד לקידומו.

3. אנחנו היחידים שמציגים מעל 80 אתרים שבנינו באתר שלנו.

4. האתרים שלנו נראים הכי טוב בשוק (ואתם מוזמנים להשוות).

5. המחיר שלנו ביחס לתמורה הוא הטוב ביותר בישראל ונדאג שכך זה יישאר.

6. לא נגביל אתכם במספר עמודים או סקיצות בתהליך בניית האתר.

7. נרשום את האתר שלכם למנוע החיפוש הפופולרי בעולם - Google.

8. נחסוך לכם אלפי שקלים בביצוע שינויים עתידיים באתר שלכם.

9. תודעת השירות שלנו היא בסטנדרט הגבוה ביותר - כל לקוח הוא VIP.

10. כדי לקחת חלק במהפכה ששינתה את עולם בניית האתרים בישראל. 

הצטרפו למהפכה וחסכו אלפי שקלים בבניית האתר שלכם

בניית אתרים

הזמינו שיחת ייעוץ חינם

נשמח לעמוד לרשותכם

בימים א'-ה' | 09:00-17:00

lin@lin.co.il

058-58-32323

Hotline Consultant