כי אנחנו היחידים שיעזרו לכם לחסוך אלפי שקלים

לין בניית אתרים הוקמה במטרה לעזור לבעלי עסקים לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים. בשנה האחרונה, עזרנו לבעלי עסקים לחסוך למעלה מחצי מיליון ש"ח בבניית אתרים. הסיבה שבגללה התחלנו במהפכה בעולם בניית האתרים, היא המחירים המאוד גבוהים אשר בוני האתרים בשוק דורשים. אם תערכו סקר שוק קצר, כנראה שתקבלו הצעות של 3,500-7,500 ש"ח רק בעבור הקמת האתר (לא כולל דמי אחזקה לאורך השנה). בנוסף, הרבה בוני אתרים יציעו לכם לבנות אתר בוורדפרס למרות שאינכם באמת צריכים זאת. לוורדפרס יש חסרונות רבים שעליהם לא מדברים אתכם:

1. בעיות אבטחה - פריצות לאתרי וורדפרס הן לא דבר חדש, וכאשר זה קורה כולם מתנערים מאחריות. אם תרצו לשחזר את האתר שלכם ולסדר את הפריצה, תצטרכו לשלם אלפי שקלים. אצלנו בלין בניית אתרים, האתרים מאוחסנים על השרתים המאובטחים ביותר של חברת וויקס, ואין בעיות אבטחה כלל!

2. עלות הקמה גבוהה - הקמת אתר (שנראה טוב) בוורדפרס כרוכה בהוצאה של 6,000 ש"ח לפחות. האינטרס של רוב בוני האתרים הוא שתשלמו להם אלפי שקלים על בניית האתר. אצלנו בלין בניית אתרים עלות עיצוב אתר בסטנדרט גבוה היא 1,000 ש"ח בלבד! מוזמנים להתרשם מעשרות דוגמאות כאן

3. התלות בחברה שבנתה לכם את האתר - אם תעבדו עם חברה לבניית אתרים שתבנה לכם אתר בוורדפרס או בקוד פתוח, תצטרכו להיות תלויים בהם בכל שינוי עתידי שתרצו לבצע באתר ולשלם מאות שקלים עבור כל שינוי קטן. אם אתם בעלי עסקים אשר צריכים אתר תדמית, אין סיבה ש"תתחתנו" עם החברה שבנתה לכם את האתר. אצלנו בלין בניית אתרים תקבלו גישה מהרגע הראשון ותוכלו לבצע שינויים עתידיים באתר בקלות וללא תשלום - חיסכון של אלפי שקלים לטווח הארוך.

לסיכום, אם אתם עצמאיים או בעלי עסקים שצריכים אתר תדמית לעסק שלכם, אין שום סיבה שבעולם שתשלמו 5,000 ש"ח (ואף יותר) על הקמת האתר, ועוד אלפי שקלים בטווח הארוך על ביצוע שינויים עתידיים.

אנחנו ב-LIN.co.il גאים לעזור לכל אחד מלקוחותינו לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים ובתחזוקתם השוטפת.

10 סיבות לבחור בלין בניית אתרים

1. המוטו שלנו הוא לעזור לעסקים לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים.

2. נייעץ לכם ללא עלות בכל הקשור לאתר - מבחירת הדומיין ועד לקידומו.

3. אנחנו היחידים שמציגים מעל 90 אתרים שבנינו באתר שלנו.

4. האתרים שלנו נראים הכי טוב בשוק (ואתם מוזמנים להשוות).

5. המחיר שלנו ביחס לתמורה הוא הטוב ביותר בישראל ונדאג שכך זה יישאר.

6. לא נגביל אתכם במספר עמודים או סקיצות בתהליך בניית האתר.

7. נרשום את האתר שלכם למנוע החיפוש הפופולרי בעולם - Google.

8. נחסוך לכם אלפי שקלים בביצוע שינויים עתידיים באתר שלכם.

9. תודעת השירות שלנו היא בסטנדרט הגבוה ביותר - כל לקוח הוא VIP.

10. כדי לקחת חלק במהפכה ששינתה את עולם בניית האתרים בישראל. 

נשמח לעזור לכם לחסוך אלפי שקלים בבניית האתר שלכם

בניית אתרים טלפון

הזמינו שיחת ייעוץ חינם

או התקשרו 058-58-32323

א'-ה' | 9:00-17:00

מגדל קרן פייר | רמת גן

(מתן שירות בכל הארץ)