ליןבנייתאתריםתדמית.png

מהיום לא צריך לשלם הון על אתר!

בניית אתרים

*חנות אינטרנטית ב-2,500 ש"ח. לא כולל דומיין ואחסון אך נעזור לכם ברכישתם.

בניית אתר ב-1000 ש"ח בלבד

איך פותחים מייל עסקי?

בעולם של היום, כאשר חלק ניכר מהתקשורת עם הלקוחות מתבצע באמצעות מיילים וניוזלטרים, תדמיתך המקצועית המקוונת תלויה במידה רבה בקבלת מייל עסקי מותאם אישית.


מייל עסקי ישפר משמעותית את תדמית העסק שלך בקרב לקוחותייך הפוטנציאליים והקיימים. זה ייצור תחושה שאתה מותג מבוסס היטב. למד איך פותחים מייל עסקי במדריך זה בן ארבעה שלבים וקבל תובנה לגבי השיטות הטובות ביותר לעיצוב האימייל המושלם.


מייל עסקי - מה זה?

מייל עסקי היא כתובת דואר אלקטרוני מותאמת אישית שמשתמשת בשם הדומיין של העסק שלך. כל סוגי העסקים יכולים להרוויח משימוש בכתובות דוא"ל עסקיות. לדוגמה, המייל העסקי lin@lin.co.il מבוסס על הדומיין שלנו www.lin.co.il


הסיבה העיקרית לפתיחת מייל עסקי היא כדי שהלקוחות יוכלו לזהות את החברה שלך בקלות ובכך להעלות את האמינות ולקדם את המותג שלך. עם זאת, לקוחות ועסקים אחרים נוטים יותר לסמוך על מייל עסקי, שבו הם יכולים להשתמש כדי למצוא את אתר העסק שלך למידע נוסף.


בנוסף, כאשר אתה או העובדים שלך שולחים הודעות דוא"ל באמצעות כתובת עם שם העסק שלך, הלקוחות סמוכים ובטוחים שהם עשויים לפתוח את התוכן בביטחון וללחוץ על תשובה בכל פעם שהם צריכים להיות איתך בקשר ישיר.


כיצד ליצור מייל לעסק

  1. בנה אתר אינטרנט לעסק (לא חובה)

  2. רשום את הדומיין שלך (חובה)

  3. רכוש מייל עסקי

01. בנה אתר אינטרנט

שלב מכריע בהקמת עסק הוא בניית אתר. בין אם אתה רוצה להציג את העבודות שלך, להציע את השירותים שלך או למכור את המוצרים שלך, האתר שלך הוא המקום בו הלקוחות שלך מצפים למצוא אותך. זכור כי אתר נהדר יכול לעזור לך לנהל ולמלא מספר פונקציות - שיווק, חנות מקוונת ומרכז תקשורת - כל אלה נחוצים על מנת להפעיל עסק מקוון בצורה חלקה.


02. רשום את הדומיין שלך

כבעל עסק, זוהי בחירה רציונלית להשתמש בשם העסק שלך כשם הדומיין שלך כך שהלקוחות יוכלו למצוא אותך בקלות. לשם הדומיין שלך יש תפקיד חשוב גם באמינות האתר שלך, שהוא מרכיב חיוני בשימור לקוחות. לכן, קח קצת זמן לעבור על זה ושאל את עצמך אם זה תואם גם את המותג שלך. מה שתחליט על שם הדומיין שלך יוקצה גם לכתובת המייל העסקי שלך.


03. רכוש מייל עסקי

לאחר הגדרת האתר ושם הדומיין שלך, השלב הבא הוא פשוט לרכוש מייל עסקי. תוכלו לרכוש מייל עסקי במגוון רחב של שירותים בארץ ובעולם.

השירות המומלץ ביותר עלינו, הוא Google Workspace - מבית לא אחרת מאשר גוגל שכולנו מכירים. השימוש בממשק הקל והנוח של Gmail המוכר לכולנו, חוסך לנו מעבר ולמידה של ממשק מיילים חדש. מה גם שבשרתים של Google אין בעיות אבטחה או בעיות טכניות שמצריכות מכם לרדוף אחרי תמיכה של מוקד כזה או אחר. לקבלת מייל עסקי הוא בסיסי בלבד. התחל בבחירת מספר כתובות הדוא"ל שאתה רוצה, שמות המשתמשים שלהן ותכנית המנויים המתאימה לכל צרכי העסק שלך באמצעות Wix. או שאתה יכול פשוט לחבר הודעת דוא"ל עסקית קיימת שנרכשה במקומות אחרים לדואר החדש שלך.


אם אתה מנהל חברה עם מספר עובדים, אתה יכול לתת לכל אחת כתובת דוא"ל מותאמת אישית, כמו employee1@yourdomain.com ו- Employ22yourdomain.com. באותו מחשבה, אם לעסק שלך היו מחלקות מרובות, תוכל ליצור חשבונות נפרדים לכל אחת, כגון contact@yourdomain.com ו- help@yourdomain.com - כל אלה פועלים לחיזוק המותג שלך.


רוצים שאנו נרכוש את המייל העסקי עבורכם? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2020/11/how-to-create-a-business-email/