בניית אתרים לעורכי דין - מה צריך להכין מראש?

בניית אתרים לעורכי דין הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. ניתן לומר כי ההמלצות על עורכי דין עוברות מפה לאוזן, וכשיחפשו את השם שלכם בגוגל – כדאי מאוד שתופיעו שם. לפני שנדבר על מה שצריך להכין מראש, נציין 2 יתרונות מרכזיים בבניית אתרים לעורכי דין:


שיפור התדמית של המשרד בעיניי לקוחות פוטנציאליים – כשיחפשו את שם המשרד שלכם בגוגל ותופיעו בראש הדף, זה ישפר משמעותית את תדמית המשרד בעיניי הלקוחות הפוטנציאליים. אתר אינטרנט לעורך דין הוא חיוני ומשפר תדמית באופן ניכר! זה נראה הרבה יותר רציני שכשמחפשים אתכם מוצאים אתר אינטרנט מרשים ומכובד.

היכולת לגייס לקוחות חדשים – היום כולם מחפשים הכל בגוגל. אתם לא רוצים לפספס לקוחות פוטנציאליים שיכולים להכניס לכם אלפי ועשרות אלפי שקלים בקריירה שלכם כעורכי דין.

אז מה צריך להכין מראש לפני שמחפשים חברה לבניית אתרים שמתמחה בבניית אתרים לעורכי דין?


1) לוגו – הלוגו של המשרד שלכם יהווה חלק אינטגרלי מהאתר שלכם. פלטת הצבעים שייבחרו והפונט של האתר יתכתבו עם הלוגו שלכם ויחד יצרו שפה עיצובית משותפת. *שימו לב – יש חוקים החלים על עורכי דין באשר לנושא הלוגו. אם עדיין אין לכם לוגו, נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

2) אודות המשרד – אודות משרד עורכי הדין זה הליבה של האתר. תוכלו לכתוב על אודותיכם בצורה ידידותית או סמכותית, בגוף ראשון או שלישי, אבל העיקר שזה יופיע באתר. גם אם נדמה לנו שאנשים לא באמת קוראים על אודות המשרד – אנו ממליצים בחום לכתוב אפילו כמה משפטים קצרים. באודות המשרד תוכלו לכלול את סוג הלקוחות שלכם, תחומי העיסוק שלכם, שנות הניסיון שלכם ועוד ועוד.

3) שירותי המשרד / תחומי עיסוק – לא יכול להיות אתר אינטרנט למשרד עורכי דין ללא ציון ופירוט נרחב של תחומי העיסוק של המשרד. השקיעו בכתיבה ופירוט של תחומי העיסוק שלכם כדי לא לפספס אף לקוח פוטנציאלי. צריכים עזרה בכתיבת תוכן? נשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

4) מאמרים / פסקי דין – זכיתם בפסק דין מהפכני? אוהבים לכתוב תוכן משפטי? מעולה! אתם חייבים לשמור את כל התוכן ולהעלות אותו לאתר (לאיזור הבלוג) שלכם. כשאתם מתעניינים בבניית אתרים לעורכי דין, ודאו שמקימים לכם אתר עם בלוג (אלא אם כן אתם ממש לא אוהבים לכתוב...)

5) מן התקשורת – עורכי דין רבים מתראיינים בתקשורת / הופיעו בכתבות בעיתון. שמרו את הכתבות והעלו אותן לאתר האינטרנט החדש שלכם.

6) פרטי התקשרות – טלפון, מייל, פקס, וואצאפ וכל הדרכים שתרצו שבהן לקוחות פוטנציאליים יצרו עמכם קשר.

לין בניית אתרים עזרה לעצמאיים ולבעלי עסקים לחסוך למעלה ממיליון שקלים בבניית אתרים.

צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר :)