ליןבנייתאתרים.png

ידעת - חסכת

בלוג ידע וחיסכון בדיגיטל

  • LIN.co.il

ניצחון ענק לעסקים – בניית אתר ב-1,000 ₪


אם התעניינתם בעבר או אפילו בזמן האחרון בבניית אתר לעסק שלכם, כנראה שקיבלתם הצעות של אלפי עד עשרות אלפי שקלים רק עבור הקמת האתר. לזה נוסיף עוד מאות שקלים בשנה עבור דומיין (כתובת אתר) ואחסון. בכל הקשור לביצוע שינויים עתידיים באתר, לצערנו הרב, בעלי עסקים רבים נאלצו ועדיין נאלצים להיות תלויים בבוני האתרים שלהם ולשלם מאות עד אלפי שקלים נוספים במצטבר. בעידן הדיגיטלי של ימינו, החשיבות של אתר אינטרנט לעסק היא כבירה. אם אין לעסק שלכם נוכחות דיגיטלית בגוגל או ברשתות החברתיות - הוא לא באמת קיים. גם אם במשך שנים קיבלתם לקוחות ששמעו עליכם מפה לאוזן, היום זה כבר לא מספיק. כאשר אנשים מקבלים עליכם המלצות מחברים או מלקוחות, הם כנראה יחפשו אתכם בגוגל כדי לקרוא עליכם ולהתרשם מכם יותר - וכאן נכנסת החשיבות הרבה של אתר אינטרנט לעסק שלכם והצורך הבלתי נמנע שלכם באחד כזה.

לין בניית אתרים הוקמה במטרה להנגיש את בניית האתרים לכל כיס. הסיסמה הבלתי מתפשרת של לין, "מהיום לא צריך לשלם הון על אתר", מוכיחה את עצמה עם מאות בעלי עסקים שבחרו בשירות המהפכני שמבטיח – אתר מקצועי ב-1,000 ₪ שמוכן תוך 7 ימי עסקים בלבד.


לין בניית אתרים עזרה ללמעלה מ-200 בעלי עסקים לחסוך יותר ממיליון בבניית אתרים ובתחזוקתם השוטפת.


כיום לין בניית אתרים עובדת בשיתוף פעולה עם חברת ישראכרט, אשר מנהלת את המועדון של לשכת עורכי הדין בישראל, עם לשכת שמאי המקרקעין ועם התאחדות יועצי המשכנתאות.


לין בניית אתרים מציעה בניית אתר יוקרתי ב-1,000 ₪ בלבד (לא כולל דומיין ואחסון אך נעזור לכם ברכישתם)

073-375-3300

הצטרפו למהפכה וחסכו אלפי שקלים

front-view-smiley-businesswoman-talking-

הזמינו שיחת ייעוץ חינם

או התקשרו 073-375-3300

א'-ה' | 9:00-17:00

שירות אונליין בכל הארץ

אימייל

© 2021 כל הזכויות שמורות ללין בניית אתרים LIN.co.il