תמונת נושא - פוסט בבלוג

ברוכים הבאים לבלוג של LIN.co.il
אנו מציעים מגוון שירותי דיגיטל לעסקים.

רוצים להתייעץ בקשר לבניית אתרים? עיצוב גרפי? כתיבת תוכן? קידום העסק?

תרגישו חופשי להזמין שיחת ייעוץ ידידותית ללא עלות.

בניית אתר תדמית - מה יש להכין מראש?

בניית אתר תדמית הינו מוצר צריכה בסיסי לבעלי עסקים.

אתם יכולים להיות עורכי דין, מעצבי פנים, מורים פרטיים או כל דבר אחר - ועדיין תהיו חייבים ליצור לעצמכם מעין "כרטיס ביקור" אינטרנטי כדי לחזק את המותג שלכם.


לפני שנדבר על החומרים שיש להכין מראש לפני שניגשים לבניית אתר תדמית, נציג בקצרה את היתרונות שבבניית אתר תדמיתי לעסק:


1) שיפור הנוכחות בגוגל - גם כאשר ימליצו עליכם, האנשים יחפשו אתכם בגוגל על מנת לקרוא קצת מידע על אודותיכם ועל השירותים שאתם מציעים. שיפור נוכחות העסק בגוגל היא חשובה בימינו מכיוון שכמעט כולם מחפשים שם מדי יום.


2) שיפור התדמית של העסק - אין חשוב יותר מתדמית העסק שלנו! בעידן האינטרנטי של היום, בניית אתר תדמית תשפר משמעותית את התדמית שלכם בקרב הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים.


3) היכולת לגייס לקוחות חדשים - בניית אתר תדמית תאפשר לכם לקדם את העסק שלכם קידום אורגני או קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות הפופולריות כמו פייסבוק ואינסטגרם.


אז אחרי שהצגנו בקצרה את היתרונות שבבניית אתר תדמית, נסקור את הדברים שעלינו להכין מראש:


1) לוגו - הלוגו של העסק שלנו יופיע בראש האתר כדי שאף אחד לא יפספס אותו! הלוגו אמנם קטן בדרך כלל, אך ההשפעה שלו על עיצוב האתר היא אדירה. עדיין אין לכם לוגו לעסק? מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעצב עבורכם לוגו במחיר משתלם.


2) טקסט על אודותיכם - מי אתם? מה אתם עושים? איפה אתם נותנים שירות? כל זאת ועוד יופיעו בטקסט האודות באתר שלכם. חשוב לרשום את כל הפרטים הרלוונטיים ולהותיר רושם טוב על המבקרים באתר שלכם. השקיעו בכתיבת האודות שלכם!

במידה שעדיין לא כתבתם על אודותיכם ואתם צריכים עזרה - פנו אלינו ונסייע לכם בתשלום סמלי.


3) טקסט השירותים שלנו - איזה שירות אתם מציעים? האם אתם מציעים יותר משירות אחד? על כך יש לפרט בדף / דפי השירותים השונים באתר. הקפידו לרשום בפירוט את כל השירותים שאתם מציעים ודאגו שהמבקרים באתר לא יפספסו אף פרט חשוב!


4) גלריית פרויקטים (לא רלוונטי לכולם) - מעצבי פנים? אדריכלים? צלמים? הכינו מראש את התמונות והסרטונים הטובים ביותר שלכם לגלריות השונות באתר (וגם כתמונות אווירה).


5) המלצות מלקוחות קיימים - בעולם של פה לאוזן, תמיד נרצה לקבל המלצה על בעלי מקצוע ונותני שירות. אספו את מכתבי ההמלצה מהלקוחות שלכם והטמיעו אותם באתר!


6) פרטי התקשרות - טלפון, מייל, כתובת וכל דרך שבה תרצו שיצרו עמכם קשר.


7) קישורים לרשתות החברתיות - פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין וכל רשת חברתית פופולרית אחרת - כדאי לשים קישורים למי שירצה להתרשם מכם במקום נוסף.


בניית אתר תדמית היא המומחיות שלנו.

לין בניית אתרים עזרה לבעלי עסקים לחסוך למעלה מ-1,000,000 ש"ח בבניית אתרים.


לין בניית אתרים מציעה בניית אתר תדמית ב-1000 ש"ח בלבד

הזמינו שיחת ייעוץ חינם או התקשרו עכשיו 073-375-33-00