ליןבנייתאתריםתדמית.png

מהיום לא צריך לשלם הון על אתר!

בניית אתרים

*חנות אינטרנטית ב-2,500 ש"ח. לא כולל דומיין ואחסון אך נעזור לכם ברכישתם.

בניית אתר ב-1000 ש"ח בלבד

הדומיין Cola.co.il מוצע למכירה ב-1,000,000₪

דומיין פרימיום ישראלי שמוצע למכירה במיליון שקלים זה לא דבר שרואים כל יום...


שוק הדומיינים רותח. גם עוד לפני תקופת הקורונה, דומייני פרימיום נמכרו בהון עתק; הבינלאומיים שבהם, נמכרו גם במעל מיליון דולר. דומיין פרימיום הוא בדרך כלל דומיין קצר (3-4 אותיות), שהסיומת שלו היא פופולרית כמו .com .net (או co.il בישראל)


מה זה דומיין בכלל?

דומיין הוא הכתובת שאנשים מקלידים בדפדפן כדי להגיע לאתר. בדומה לטביעת אצבע, כל דומיין ייחודי לאתר ספציפי ואינו ניתן לשיתוף או לשכפול עם אתרי אינטרנט אחרים. אם תסתכלו בחלק העליון של דף זה, תראו שהדומיין הוא www.lin.co.il


דומיינים נוצרו כדרך ידידותית לאדם לגשת לפרוטוקול האינטרנט (IP), המייצג אתר אינטרנט. כתובת IP היא מחרוזת מספרים המוקצית לכל מחשב, המורכבת מארבעה מספרים עשרוניים הנעים בין 0 ל-255 המופרדים בנקודות. למרות שסדרות המספרים האקראיות האלה לכאורה נהדרות למחשבים, הרבה יותר קל לבני אדם להשתמש במילים שהם זוכרים.


כל רישומי שמות הדומיינים מפוקחים על ידי תאגיד האינטרנט לשמות ושמות מוקצים (ICANN), המקצה כתובות IP, מפעיל מערכות הסמכה לרשמי דומיינים ושומר מסד נתונים מרכזי של כל שמות הדומיינים וכתובות ה- IP שלהם.


למה הדומיין cola.co.il שווה כל כך הרבה כסף?

שיפור עצום בתדמית העסק והענקת תחושת ביטחון ללקוחות הפוטנציאליים - כאשר רואים דומיין קליט וקצר, שנראה מוכר, באופן אוטומטי תעלה לנו תחושת הביטחון בתור צרכנים. מילה מוכרת לכל אחת ואחד - אפשר לומר שאין ילדים, נערים מתבגרים או מבוגרים שלא מכירים את המילה "קולה" - לכן עסק שייפתח עם דומיין פרימיום שכזה, יוכל ליהנות מנקודת פתיחה מצוינת.


העידן הדיגיטלי חזק מתמיד - המשמעות והחשיבות של דומיין מתעצמת בימים אלו שבהם רובנו גולשים באינטרנט (ואף רוכשים באינטרנט) על בסיס יומי.


ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2021/03/what-is-a-domain/