ליןבנייתאתרים.png

ידעת - חסכת

בלוג ידע וחיסכון בדיגיטל

  • LIN.co.il

האמת מאחורי ההמלצות על וורדפרס

בניית אתרים היא דבר שכל בעל עסק צריך בעידן הטכנולוגי החדש של ימינו. אם תתעניינו בבניית אתר אינטרנט לעסק שלכם, תקבלו הצעות מחיר שונות ומגוונות; יהיו הצעות של כ-1,000 שקלים ויהיו גם הצעות של 5,000 ש"ח ויותר. אבל האם יש הבדל משמעותי בתוצאה הסופית? מה קורה אחרי הקמת האתר ולמה תשמעו הרבה המלצות על וורדפרס והרבה שקרים על וויקס? במאמר הזה נשים את האמת על השולחן.


לפני שנתחיל לענות על כל השאלות, נחזור בזמן לשנת 2006, השנה שבה עולם בניית האתרים השתנה מקצה לקצה – חברת וויקס הוקמה. עד שוויקס הגיחה לעולם בניית האתרים, אנשים שילמו אלפי ועשרות אלפי שקלים לבוני אתרים ולמעצבים גרפיים על בניית אתרי תדמית פשוטים לעסקים, וחיכו לאתר שלהם כמה חודשים עד שיהיה מוכן. וויקס עזרה ליותר מ-150 מיליון משתמשיה לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים בכך שהיא מחליפה את אותם בוני האתרים בקוד פתוח והמעצבים הגרפים באמצעות פלטפורמה ידידותית ופשוטה לבניית אתרים מדהימים. במילים אחרות – ההתפתחות הטכנולוגית יחד עם הבשורה שוויקס הביאה עמה, שינתה את שוק בניית האתרים והפכה את בוני האתרים והמעצבים הגרפיים של פעם להרבה פחות רלוונטים בימינו.

ובכן, אחרי השיעור הקטן בהיסטוריה, הגיע הזמן לגלות לכם רבותיי – את כל האמת מאחורי ההמלצות על וורדפרס.


אז למה יש בוני אתרים שממליצים על וורדפרס ולא על וויקס?

1) כדי שתשלמו עלות הקמה גבוהה מאוד – בניית אתר בוורדפרס יקרה הרבה יותר מבניית אתר בוויקס. עלות בניית אתר תדמית פשוט שנראה טוב כמו אתר וויקס, עלולה להגיע גם ל-7,000 ₪ דמי הקמה; לבוני האתרים יש אינטרס למכור לכם אתר וורדפרס ולא אתר וויקס. אם יש לכם עסק ואתם צריכים אתר שהוא סך הכל תדמיתי שמורכב מטקסטים על אודותיכם, השירותים שלכם, גלריית תמונות וכד' – אין סיבה שתשלמו אלפי שקלים ותקימו אתר בוורדפרס!

2) כדי שתישארו תלויים בהם – אם תרצו לבצע שינויים עתידיים באתר וורדפרס, תצטרכו לבקש ממישהו שמבין בוורדפרס לבצע את השינויים הללו עבורכם. ביצוע שינויים עתידיים באתר וורדפרס, אפילו הקטנים ביותר, יכול לעלות מאות שקלים לכל שינוי. מי שאין לו ידע בניהול מערכות אחסון אתרים, פלאגינים ותחזוקה שוטפת בוורדפרס, לא יוכל להסתדר בכוחות עצמו במערכת המסורבלת של וורדפרס ויצטרך להיות תלוי במי שבנה לו את האתר בכל פעם שירצה לעדכן / לשנות דברים באתר. לעומת זאת, בוויקס אתם מקבלים פלטפורמה עיצובית מדהימה ונוחה לשימוש אשר כוללת מאגרי תמונות, פונטים חדשים ועיצובים יפים ברמה גבוהה. הפלטפורמה קלה לשימוש ומאוד מזכירה את ה-PowerPoint של Microsoft, כך שיהיה לכם ממש קל להסתדר איתה. אם תבנו אתר בוויקס, לא תצטרכו להיות תלויים בבונה האתרים שלכם ולא תהיו חייבים לשלם עבור כל שינוי באתר. בנוסף, בוויקס יש שירות תמיכה חינמי לחלוטין במייל. בוורדפרס אין עם מי לדבר. אנחנו בלין בניית אתרים מעניקים גישה מלאה לכל לקוח שלנו שמעוניין לבצע שינויים באתר שלו לאחר בנייתו – חיסכון של אלפי שקלים לטווח הארוך.

3) כדי שתשלמו להם על כל שנה על תחזוקה ואבטחה – בוורדפרס לא מספיק לקנות דומיין ואחסון, צריך לשלם גם על פלאגינים ותחזוקת האתר באופן שוטף על מנת למנוע פריצות לאתר ועל מנת שהוא יעבוד כראוי בלי בעיות. בוורדפרס קיימות פריצות רבות לאתרים ובעיות אבטחה חוזרות ונשנות. כאשר יפרצו לכם לאתר, אף אחד לא ייקח אחריות (אלא בתשלום כמובן, שעלול להגיע לכמה אלפי שקלים!). בוויקס לעומת זאת, אין בעיות אבטחה כלל! כל האתרים מאוחסנים על שרתים מהמאובטחים ביותר בוויקס, ולא צריך לשלם על תחזוקה שוטפת ואבטחה בנוסף.


4) כי הם לא מעצבים גרפיים - מי שבונה אתרים בוורדפרס הוא יותר מתכנת מאשר מעצב. וויקס היא פלטפורמה לבניית אתרים בדגש על הפן העיצובי.

לין בניית אתרים נכנסה לשוק בסערה עם סיסמה בלתי מתפשרת: "מהיום לא צריך לשלם הון על אתר". לא סתם בחרנו את הסיסמה הזאת; זה המוטו שלנו וכחלק מהמוטו הזה אנחנו נעשה כל מה שניתן כדי לעזור ללקוחותינו לחסוך כסף ולהמליץ להם שלא לבנות בוורדפרס ולהוציא אלפי שקלים דמי הקמה + אלפי שקלים על שינויים עתידיים באתר.

לין בניית אתרים מציעה אתרים בסטנדרט גבוה ב-1,000 ₪ בלבד (לא כולל דומיין ואחסון אבל נשמח לעזור לכם ברכישתם) 058-5832323

נשמח לעזור לכם לחסוך אלפי שקלים בבניית האתר שלכם

בניית אתרים טלפון

הזמינו שיחת ייעוץ חינם

או התקשרו 058-58-32323

א'-ה' | 9:00-17:00

מגדל קרן פייר | רמת גן

(מתן שירות בכל הארץ)