תמונת נושא - פוסט בבלוג

ברוכים הבאים לבלוג של LIN.co.il
אנו מציעים מגוון שירותי דיגיטל לעסקים.

רוצים להתייעץ בקשר לבניית אתרים? עיצוב גרפי? כתיבת תוכן? קידום העסק?

תרגישו חופשי להזמין שיחת ייעוץ ידידותית ללא עלות.

וויקס קידום בגוגל - תמונת מצב

הרבה השתנה בעולם הקידום בגוגל בשנים האחרונות. הרבה השתנה גם בוויקס בשנים האחרונות.


וויקס התמודדה עם מגוון רחב של בעיות בתחילת הדרך סביב כל נושא קידום האתר בגוגל - אבל בעיות אלו נפתרו וזה לא הכל! בשנתיים האחרונות וויקס עשתה שינויים מסיביים על מנת לאפשר קידום אתר בגוגל בצורה פשוטה ונוחה יותר.


נתונים מובנים באתרי וויקס

אחת ההתקדמות המשמעותית יותר שוויקס עשתה הייתה סביב נתונים מובנים. הפלטפורמה מציעה לך הרבה מחוץ לקופסה. לדוגמא, הוספת נתונים מובנים מהקופסה לדפי מוצר, הזמנות, אירועים ועוד. בדפים סטטיים, כגון דף הבית, אודות דף וכו', יש לך אפשרות להוסיף קוד נתונים מותאם אישית ישירות לעורך. הרבה מקדמי אתרים רצו לדעת אם וויקס תומכת בשימוש במיקרו נתונים.

נכון לעכשיו, וויקס תומכת בשימוש ב- JSON-LD שהוא הפורמט המועדף על ידי גוגל להוספת סימון לדף.


בהתקדמות, אנו פועלים להקל על שינוי הסימון מחוץ לקופסה שאנו יוצרים. זה יאפשר להוסיף משתנים מותאמים אישית לסימון שנוצר עבורך מבלי להשתמש בכלי המפתח שלנו.


עבודה עם מטא-נתונים

מובן מאליו שתוכל לערוך את המטא-נתונים באתר שלך בוויקס.

עם זאת, מקדמי אתרים בדרך כלל רוצים לעבוד על אופטימיזציה של המטא-נתונים שלהם בקנה מידה מסוים; לשם כך וויקס מאפשרת לעדכן אלמנטים כגון כותרות, תיאורים, תגיות ועוד.

משתמשים יכולים להוסיף משתנים לרכיבי המטא-נתונים שלהם שיעודכנו באופן דינמי עם שינוי התוכן בעמוד עצמו. לדוגמה, תוכל להוסיף מחיר מוצר לכל תגי הכותרת של דף המוצר שלך בלחיצה אחת. אם תשנה את המחיר בעמוד נתון, התג יעודכן מבלי שתצטרך לעשות דבר.

אתה יכול, כמובן, גם להוסיף תוכן מותאם אישית לרכיבי המטא-נתונים שלך ברמת הדף.


מיטוב התמונות של וויקס

וויקס עושה הרבה באופן אוטומטי כדי לייעל תמונות עבור מנועי חיפוש. תמונות שנוספו לאתר וויקס נדחסות באופן אוטומטי - וויקס מגישה לגוגל תמונות WebP בכל פעם שהדבר מתאפשר ונתמך.


העתיד של קידום אתרי וויקס

וויקס מקדישה הרבה אנרגיה להבטחת קידום אורגני של האתרים אשר נבנים בפלטפורמה. וויקס מציעה ותמשיך להציע כלים נוספים כדי להצליח להתקדם במנוע החיפוש הפופולרי של גוגל. מאמץ זה לא ייעצר בקרוב. ישנם כלים חדשים ומבנים חדשים המתווספים ומיושמים כל הזמן לפלטפורמת וויקס.


ביבליוגרפיה:

https://www.wix.com/blog/2021/02/wix-seo-update-unfiltered


לין בניית אתרים עזרה לעצמאיים ולבעלי עסקים לחסוך למעלה ממיליון שקלים בבניית אתרים.

צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר :)