מייל עסקי לעורך דין - טיפים

רוצים שאנו נפתח עבורכם תיבת מייל עסקי? אנחנו כאן בשבילכם!


מייל עסקי. צמד המילים הזה פשוט נמצא בכל מקום.

מייל עסקי לעורך דין לא רק יגביר את המוניטין שלך כמקצוען, אלא גם יעזור לך למדרג את חייך המקצועיים והאישיים בצורה טובה יותר על ידי שני חשבונות נפרדים. נוסף על כך, תרגיש תחושת גאווה עצומה כאשר תראה הודעת דוא"ל הממותגת בשם החברה שלך.


מייל עסקי לעורך דין - טיפים למתחילים

השתמש בפורמט סטנדרטי בכל המיילים העסקיים שלך. בין אם אתם חברה של אחד, רבים או שאתם מצפים לשכור ככל שתגדלו, אתם רוצים לשמור על פורמט עקבי לכל חשבון דוא"ל עסקי שנוצר בדרך. החליטו מוקדם מהו הסגנון המתאים ביותר לעסק שלכם. בין מגוון האפשרויות ניתן להשתמש בשמות פרטיים בלבד (employee@yourdomain.com), שם פרטי ושם משפחה ראשוני (Employeel@yourdomain.com) או שם פרטי ושם משפחה מלא (Employeelastname@yourdomain.com). היצמדות לפורמט אחד תקל על כל מי שמחפש ליצור קשר עם אזורים ספציפיים של העסק שלך, כמו גם לאלה מבפנים.

יש כתובות מייל לכל מחלקה. אמנם ייתכן שבנית מערכות יחסים עם לקוחות על בסיס שם אישי, אך באמצעות שמות גנריים לזיהוי מחלקות ספציפיות בחברה מסייעת להקל על התקשורת בין הלקוחות שלך לבין מכירות, שירות לקוחות, מידע ועוד. כפי שצוין קודם, תוכל ליצור מספר חשבונות דוא"ל ברחבי העסק שלך.

הוסף חתימת דוא"ל. פיסת טקסט זו מתווספת לסוף הודעת דוא"ל המכילה מידע חיוני ליצירת קשר, כולל מספר טלפון ותפקיד. חתימת דוא"ל מקצועית תכלול לפעמים לוגו או סוג אחר של תוכן הקשור לנוכחות מקוונת של מותג או אדם, כגון קישורים לחשבונות מדיה חברתית.

אבטח את הדוא"ל שלך. לקוח דואר מתאים יאפשר הגנה מתקדמת על דיוג ותוכנות זדוניות הדרושות לכל עסק מקוון. Gmail מציג אזהרות ומזהה העברת מיילים לא אמינים או מזיקים לתיקיית הדואר הזבל. חשוב שאתה עומד על אבטחת תיבת הדואר שלך על מנת לשמור על כל ההיבטים של העסק והלקוחות שלך.


הוסיפו את כתובת המייל החדשה לאתר ולכרטיס הביקור שלכם מיתוג הוא דבר סופר חשוב בימינו. מייל עסקי ישפר את תדמית העסק שלכם וישפר את זהות המותג שלכם. הקפידו להטמיע את המייל העסקי בכל מקום שבו המייל שלכם מופיע (אתר, כרטיסי ביקור חדשים, דף פייסבוק עסקי ועוד).


רוצים שאנו נפתח עבורכם תיבת מייל עסקי? אנחנו כאן בשבילכם!


ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2020/11/how-to-create-a-business-email/