תמונת נושא - פוסט בבלוג

ברוכים הבאים לבלוג של LIN.co.il
אנו מציעים מגוון שירותי דיגיטל לעסקים.

רוצים להתייעץ בקשר לבניית אתרים? עיצוב גרפי? כתיבת תוכן? קידום העסק?

תרגישו חופשי להזמין שיחת ייעוץ ידידותית ללא עלות.

סליקה באינטרנט לעסקים קטנים - איך זה עובד?

סליקה באינטרנט לעסקים קטנים זה בהחלט טרנד שתופס תאוצה.

קשה לדמיין את חיינו ללא סליקה באינטרנט, ובאופן כללי, ללא כרטיס אשראי. לא באמת, תחשבו על זה: איך היינו יוצאים למסע שופינג מסחרר בבלאק פריידי אם לא הייתה סליקת אשראי באינטרנט? איך היינו מזמינים בוולט?! עוד לפני עידן הסליקה באינטרנט, לכ-60% מהאזרחים במדינה היה לפחות כרטיס אשראי אחד. כיום משתמשים בכרטיסי אשראי גם לרכישות אונליין באמצעות סליקה באינטרנט, והביקוש אליהם גדל עד שכמעט לכל אחד יש כרטיס אשראי או יותר.


כדי להפוך את תהליך קבלת התשלומים מלקוחותיכם לאפקטיבי יותר, על אחת כמה וכמה כאשר אתם מוכרים מוצרים ושירותים באמצעות סליקת אשראי באינטרנט, חשוב מאוד לדעת בדיוק איך הדברים עובדים. מאמר זה הוא ההזדמנות שלכם לקבל ידע מלא על סליקת אשראי באינטרנט.


מהי בעצם סליקת אשראי באינטרנט?

הכל מתחיל בכרטיסי האשראי שלנו. כולנו משתמשים בהם ויודעים כמה נוחה שיטת התשלום באמצעותם. העובדה שכרטיסי האשראי שלנו הפכו להיות כל כך קונבנציונליים היא בדיוק הסיבה שאתם חייבים לדעת יותר על סליקת אשראי באינטרנט. האם אתם באמת צריכים אחת כזאת?


סליקת אשראי באינטרנט היא שיטת תשלום לפיה עצמאיים, אנשים פרטיים ובעלי עסקים מעבירים סכום מסוים של כסף באופן אלקטרוני לחשבונות הבנק של נותני שירות מסוים ללא צורך בהנפקת מכשירי נייר. ניתן לומר סליקה באינטרנט לעסקים קטנים היא הכרחית בעידן דיגיטלי זה.


סליקת אשראי באינטרנט היא בעצם השלב הגבוה ביותר באבולוציה של חליפין הדדי, שלמעשה גורם לכסף כפי שהכרנו אותו למיושן. סליקת אשראי באינטרנט הופכת את השימוש בכל מכשיר אשראי של צד שלישי, כמו כסף רגיל, למיותר.


סליקת אשראי באינטרנט יכולה להיות מיושמת בכל רמה כלכלית, החל ממסחר בין יחידים, ועד לעסקאות גדולות יותר, אזוריות או בינלאומיות ככל שיהיו.

ישנם מספר גורמים ש"הקלילו" על אנשים להצטרף לסליקת אשראי באינטרנט. מה שסייע לכך בעיקר היא הירידה המשמעותית בעלות עמלת הסליקה, וכן המהירות והיעילות בהן ניתן ליצור חשבון מול חברות הסליקה.


ביבליוגרפיה: https://www.poptin.com/blog/28-terms-must-know-clearing-credit-cards-online/

https://beyondmoney.net/monographs/credit-clearing-pure-and-simple/