תמונת נושא - פוסט בבלוג

ברוכים הבאים לבלוג של LIN.co.il
אנו מציעים מגוון שירותי דיגיטל לעסקים.

רוצים להתייעץ בקשר לבניית אתרים? עיצוב גרפי? כתיבת תוכן? קידום העסק?

תרגישו חופשי להזמין שיחת ייעוץ ידידותית ללא עלות.

קידום אתרים - SEO

בעולם של היום כולנו יודעים שגוגל הוא המלך. אנו פונים לפלטפורמת החיפוש עם כמעט כל השאלות שלנו. לכן אין זה פלא שכולם מנסים לעשות מה שהם יכולים בכדי להפוך את המידע שלהם לאתר בגוגל. שזה בדיוק מה שקידום אתרים עושה - אופטימיזציה של התוכן שלך כך שיופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש.


למרבה הצער, זה לא מספיק פשוט לכתוב את המידע באתר האינטרנט שלך. מחקרים מראים כי 75% מכלל הקליקים על מנועי החיפוש מגיעים לשלוש התוצאות הראשונות. כלומר, רק 25% מהקליקים פרוסים על פני מאות או אלפי תוצאות אחרות. במילים אחרות, אתה רוצה להיות בטוח שתהיה מדורג בין שלושת המובילים האלה.


זו הסיבה שכדאי לשים לב לפרטים הקטנים באתר שלך. מאמר זה יעסוק במה שנדרש כדי ליישם את כל הפרטים הללו ולוודא שהם עומדים בתקני SEO.


מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא תהליך האופטימיזציה של אתרים כך שהם מדורגים היטב במנועי החיפוש באמצעות חיפושים אורגניים (ללא תשלום). זהו אחד מסוגי השיווק החשובים ביותר עבור כל עסק.


במילים אחרות, האתר שלך צריך לספק רמזים מסוימים שפלטפורמות כמו גוגל מחפשות. מכיוון שגוגל מבקשת לספק חווית משתמש חיובית עבור מחפשיה, היא רוצה להציג את המידע הטוב ביותר האפשרי. SEO הוא למעשה התהליך של הקפדה שמנועי חיפוש יזהו את התוכן שלך כמידע הטוב ביותר באינטרנט עבור שאילתת חיפוש מסוימת.


כיצד מנועי חיפוש עובדים?

מנועי חיפוש משתמשים ברובוטים הסורקים דפי אינטרנט ברחבי האינטרנט במטרה לקבוע איזה תוכן הם מכילים. לאחר שאספו מספיק מידע, הם מוסיפים את העמודים הללו לאינדקס שלהם, ואז האלגוריתם שלהם בעצם תואם את שאילתת החיפוש של המשתמש למידע הרלוונטי באינדקס שלהם, ומספק למחפשים תשובה מדויקת לשאילתה.


חשוב לציין שגוגל לא מפרסמת פרטים על האלגוריתם שלהם ולכן אי אפשר לדעת בוודאות כיצד נחשבות אסטרטגיות קידום אתרים שונות.


קידום אתרים בדף לעומת מחוץ לדף

קידום אתרים מושפע ממספר גורמים שונים. מכיוון שאין שום דרך לדעת בדיוק מה משפיע הכי הרבה על דירוג מנועי החיפוש, מומחים ממליצים שאסטרטגיית ה-SEO שלך מכילה קוקטייל של טקטיקות. ניתן לחלק את הטקטיקות הללו בעיקר לשתי קטגוריות:


קידום אתרים בתוך האתר עצמו, החל מעיצוב וטקסט וכלה במטא נתונים, טקסט אלט ועוד. קידום אתרים מחוץ לעמוד מתייחס לצעדים שאתה מבצע מחוץ לאתר שלך. זה כולל דברים כמו קישורים חיצוניים, פוסטים חברתיים ושיטות קידום אתרים אחרות.


הן קידום אתרים בדף והן מחוץ לדף הם חיוניים בהובלת תנועה לאתר ובסופו של דבר מאותתים לגוגל שהאתר שלך הוא שחקן משמעותי. בכך שאתה מודיע לגוגל שהאתר שלך חשוב ושאנשים מעוניינים ללמוד על מה שיש לך להציע, אתה עוזר לדפים שלך להתמקם גבוה יותר ולהשיג יותר תנועה.

ביבליוגרפיה: https://www.wix.com/blog/2020/07/what-is-seo/


לין בניית אתרים עזרה לעצמאיים ולבעלי עסקים לחסוך למעלה ממיליון שקלים בבניית אתרים.

צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר :)