צרו קשר

  • בניית אתרים

כי אנחנו רוצים לעזור לכם לחסוך כסף

אם תערכו סקר שוק בימים אלה, כנראה שתקבלו הצעות של 5,000 ש"ח לפחות עבור בניית אתר אינטרנט.

בבניית אתר בקוד (וורדפרס למשל) קיימות סכנות וחסרונות רבים שעליהם לא מדברים אתכם:

1. בעיות אבטחה - פריצות לאתרי וורדפרס הם לא דבר חדש, וכאשר זה קורה כולם מתנערים מאחריות. אם תרצו לשחזר את האתר שלכם ולסדר את הפריצה, תצטרכו לשלם אלפי שקלים. אצלנו בלין בניית אתרים, האתרים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר ואין בעיות אבטחה כלל!

2. עלות הקמה גבוהה - הקמת אתר בסטנדרט גבוה בוורדפרס כרוכה בהוצאה של כמה אלפי שקלים עבור עיצוב, תכנות ותשלום עבור פלאגינים. אצלנו בלין בניית אתרים עלות עיצוב אתר בסטנדרט גבוה היא 1,000 ש"ח בלבד! מוזמנים להתרשם מעשרות דוגמאות כאן

3. התלות בחברה שבנתה לכם את האתר - אם תעבדו עם חברה לבניית אתרים שתבנה לכם אתר בוורדפרס או בקוד, תצטרכו להיות תלויים בהם בכל שינוי עתידי שתרצו לבצע באתר ולשלם מאות שקלים עבור כל שינוי קטן. אם אתם בעלי עסקים אשר צריכים אתר תדמית, אין סיבה ש"תתחתנו" עם החברה שבנתה לכם את האתר. אצלנו בלין בניית אתרים תקבלו גישה מהרגע הראשון ותוכלו לבצע שינויים עתידיים באתר בקלות וללא תשלום - חיסכון של אלפי שקלים לטווח הארוך.

לסיכום, אם אתם עצמאיים או בעלי עסקים שצריכים אתר תדמית לעסק שלכם, אין שום סיבה שבעולם שתשלמו 5000 ש"ח (ואף יותר) על הקמת האתר, ועוד אלפי שקלים בטווח הארוך על ביצוע שינויים עתידיים.

אנחנו ב-LIN.co.il גאים לעזור לכל אחד מלקוחותינו לחסוך אלפי שקלים בבניית אתרים ובתחזוקתם השוטפת.

הזמינו שיחת ייעוץ חינם