top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

גוגל אנליטיקס - מדריך היכרות למתחילים

גוגל אנליטיקס הוא אחד הכלים החשובים ביותר שמציעה לנו חברת גוגל.

הביטוי הלטיני הידוע הזה, שמשמעותו ידע הוא כוח, חל על כל היבטי החיים. בכל הנוגע להצלחה מקצועית, הידע יאפשר לכם לבנות אתר אינטרנט שישלח את המסר הנכון, ובנוסף יאפשר להבין כיצד לייעל את האתר שלכם. כאן נכנס גוגל אנליטיקס, המאפשר לך לעקוב אחר הביצועים המקוונים של האתר שלך ולקבל בחירות מושכלות כיצד לשפר אותו.


כאחד מכלי ניתוח האינטרנט המקיפים ביותר שקיימים, גוגל אנליטיקס הוא מקור ידע רב עוצמה להפליא. בעזרת פלטפורמה זו תוכל ללמוד הכל על ביצועי האתר שלך, המבקרים והפוטנציאל הבלתי מנוצל שלו. במדריך ההיכרות הזה נסקור הכל על אופן השימוש בגוגל אנליטיקס, ממה שהוא, לאילו נתונים הוא כולל ועוד.


מה זה גוגל אנליטיקס?

גוגל אנליטיקס הוא כלי ניתוח רשת חינמי המשמש למעקב אחר תעבורת אתרים.

שירות רב עוצמה זה, מספק דוחות מעמיקים המאפשרים לך להבין את ביצועי האתר שלך ולקבל החלטות מבוססות נתונים עבור העסק שלך.

בנוסף לנתונים המונעים על ידי תנועה, כגון מספר מבקרים ושיעורי יציאה, גוגל אנליטיקס מציע גם תיעוד מפורט של הדמוגרפיה של הקהל שלך - כולל מיקומם, גילם ותחומי העניין שלהם.


בשל כמות המידע העצומה שעוקבת אחר הפלטפורמה, השימוש בגוגל אנליטיקס דורש מחויבות משמעותית ליישום ולתחזוקה. אם אתה מחפש סקירה כללית יותר של ביצועי האתר שלך שקל יותר לעיכול, כדאי לך לבדוק כלים אחרים לניתוח אתרים, כמו וויקס אנליטיקס.


גוגל אנליטיקס - הבנת הדו"חות

במבט ראשון גוגל אנליטיקס עשוי להיראות מאיים למדי, מכיוון שהוא כולל כמות אינסופית של מספרים, גרפים ונתונים. עם זאת, לאחר שתתוודעו לפלטפורמה, תבינו שכל המידע הזה מאוחסן בקפידה תחת חמישה סוגים של דו"חות, הנגישים בקלות דרך סרגל הצד משמאל.


כשאתה נכנס לראשונה לגוגל אנליטיקס, מוצגת בפניך מיד סדרת מדדים בסיסיים כגון משתמשים, פעילויות באתר ומקורות תנועה. תוכל להתאים אישית את טווח הזמן של נתונים אלה, כמו גם מידע אחר שייתכן ותרצה לראות בכרטיסיית הבית.

יתר על כן, דף זה כולל גרף של מספר המשתמשים הפעילים באתר שלך בזמן אמת, בתוספת פירוט של תצוגות העמודים לדקה.


עכשיו, כשאתה מכיר את לוח המחוונים של הפלטפורמה, בוא נסתכל מקרוב על כל סוג הנתונים המוצע בדו"חות Google Analytics השונים.


זמן אמת

אתה יכול לבחון מקרוב את הנתונים הסטטיסטיים בזמן אמת של האתר שלך.

זה מאפשר לך לראות לא רק כמה משתמשים באתר שלך, אלא גם אילו דפים הם מבקרים, מאיפה הם באו, מילות המפתח שחיפשו כדי למצוא את הדף שלך ואת המיקומים הגיאוגרפיים שלהם.


קהל

קהל הוא קבוצת משתמשים עם מאפיינים משותפים, כגון גיל, מיקום או מכשיר. לגוגל אנליטיקס יש מספר רב של קהלים מוגדרים מראש שעוקבים אחר אוטומטית ברגע שאתה מחבר את האתר שלך לפלטפורמה. עם זאת, תוכל גם ליצור קהלים מותאמים אישית על פי דרישות התוכנית העסקית שלך.


התצוגה הכוללת של דוח הקהל מציעה מבט כללי על ביצועי האתר שלך לאורך תקופה מסוימת. בדף זה תוכל לראות את כמות המבקרים באתר שלך, כמה זמן הם בילו שם, איזו שפה הם מדברים, באיזה דפדפן הם משתמשים ועוד. הנה פירוט של הנתונים הפשוטים יותר ומה הם מייצגים:


  • משתמשים: מספר המשתמשים שביקרו באתר שלך לפחות פעם אחת

  • משתמשים חדשים: כמות המבקרים שהגיעו לאתר שלך בפעם הראשונה

  • פעילויות באתר: מספר הביקורים הכולל באתר שלך עבר בטווח הזמן שנבחר

  • מספר פעילויות באתר למשתמש: מספר הפעמים הממוצע שמשתמשים ביקרו באתר שלך

  • צפיות בדף: המספר הכולל של הדפים שביקרו בהם (כולל ביקורים חוזרים בעמוד יחיד)

  • דפים / מושב: מספר העמודים הממוצע שביקרו בו במהלך מפגש יחיד

  • ממוצע משך ההפעלה: הזמן הממוצע שבילה באתר שלך לכל הפעלה

  • שיעור יציאה מדף כניסה: אחוז הפעלות בדף יחיד ללא אינטראקציהלין בניית אתרים עזרה לעצמאיים ולבעלי עסקים לחסוך למעלה ממיליון שקלים בבניית אתרים.

צריכים עזרה? רוצים להתייעץ? מוזמנים ליצור איתנו קשר :)

Kommentare


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.