top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

5 סודות בעיצוב גרפי שאתם חייבים להכיר

בין אם אתה מעוניין בעיצוב גרפי למיתוג העסק שלך או להזמנה לחתונה, האפשרויות תמיד רבות ומגוונות. יישום העיצוב הגרפי הנכון ביותר החל מהתאמת הפונט, יישור הטקסט, ועד להשארת מרחב לבן הוא מורכב וכרוך בהמון סודות שאנחנו מתים לגלות לך. במאמר זה נשחרר לך 5 סודות בעיצוב גרפי שאתה חייב להכיר!


01. בחר את הפונטים שלך בחוכמה

בעת בחירת פונט לטקסטים או לכותרות באתר שלך, נסה ללכת על הפונטים הקלים יותר לקריאה לצורך עיצוב גרפי פשוט ויעיל. העין מתקשה לסרוק פונטים מסובכים מידי; לכן, היצמד לאוסף פונטים נהיר ככל הניתן. בעולם בניית האתרים משתמשים לרוב בגרסאות ממשפחת הפונטים הגיאומטריים, האסתטיים, והמודרניים: Aileron, sans serif. אם תרצה להעמיק קצת יותר בעולם הפונטים וחשיבותם, העף מבט במאמר שמרכז את הטיפים הכי שווים לבחירת הפונט המושלם.


02. אל תפחד מהגודל

אנחנו יודעים שאתה קצת משוגע (בקטע טוב). לכן, אל תפחד לבטא את עצמך! תדגיש צורות או כותרות שזקוקות להבלטה מסוימת, ואל תפחד להגדיל! השתמש בצבעים מתאימים כדי לשפר את הטכניקה תוך הקפדה על פונטים מתאימים שנראים טוב כאשר הם קצת יותר גדולים. נגיד Raleway יכול לבוא לך ממש טוב.


03. כבד את המרחב של אלמנטים אחרים

אף פעם אל תעמיס יותר מידי. כבד גם את המקומות הריקים - יש להם משמעות! אם המקום ממש מת, השתמש ברווחי אותיות, ביישור טקסטים, או בעיבוי מילים כדי למלא אותו. עם זאת, הקפד לא להשאיר יותר מידי רווח בין אותיות עד כדי ניתוק מוחלט ביניהן וקושי לקרוא את המילה.


04. אל תתפזר עם הצבעים של המותג שלך

בחר בפלטת צבעים הכוללת 1-3 צבעי יסוד ועוד 1-3 צבעי משנה המשנים זה את זה ומשלימים זה את זה. השתמש בגוונים שונים מאותו צבע לקבלת עקביות על ידי התאמת הבהירות לקונטרסט. פונטים עדינים יותר יזדקקו להבחנה חזקה יותר על רקע צבעוני.


05. צור תמונות נקיות וברורות

כלל ראשון במיתוג עסקי הוא שימוש באלמנטים וויזואליים. בעת עיצוב גרפי לאתר שלך, וודא שהתמונות שאתה מתכנן להוסיף לו ברורות. סדר את הניגודיות על ידי התאמת הבהירות של תמונת הרקע כך שהעיצוב יהיה ברור וקל לקריאה. זכור - תמונה שווה 1000 מילים ומעבירה מסר חשוב, מה זה שווה אם היא לא ברורה?


לין בניית אתרים מציעה בניית אתרי תדמית לסטארטאפים במחיר מדהים של 1,000 ש"ח בלבד!

(לא כולל דומיין ואחסון אך נשמח לעזור לכם בנושא)


ביבליוגרפיה:


댓글


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.