top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

zoom - כל מה שצריך לדעת

זום zoom היא אפליקציית וידאו קונפרנסים ופגישות מקוונות המאפשרת למשתמשים ליצור קשר בזמן אמת עם חברים, משפחה, עמיתים ועוד. זום התפתחה בסין והושקה ב-2013 על ידי היזמים אריק צ'יין ואלן פק. היום, היא משמשת מיליוני משתמשים ברחבי העולם ככלי חשוב לפגישות וישיבות מקוונות, בעסקים, חינוך, רפואה ועוד.


אפליקציית זום מאפשרת למשתמשים ליצור חדר וידאו, להזמין משתתפים לחדר ולקיים פגישות מקוונות בצורה פשוטה ויעילה. בנוסף, היא כוללת מגוון כלי ויכולות לפגישות וישיבות מקוונות, כגון שיתוף מסך, שליחת הודעות ומיקופון ועוד. זום מציעה תוכניות חינמיות וגם מתבססת על מנויים מורשים למשתמשים שרוצים לגשת לפעולות מתקדמות יותר.


לאחרונה, אפליקציית זום הופכת לאחד הכלים הכי חשובים למימוש הוראה מרחוק ומקוונת בכל רחבי העולם בזמן הקורונה, כשפעילות העסקים והחינוך הועברו לאינטרנט. אפליקציית זום מאפשרת למשתמשים לצוותים לעבוד רחוק, ללמד תלמידים מרחוק, לקיים פגישות עם לקוחות ועוד. כמו כן, אפליקציית זום גם מסייעת למשתמשים לחסוך בזמן ובכסף, כי הם יכולים להשתמש בה במקום לנסוע למפגשים פיזיים.


אפליקציית זום זכתה לפופולריות רבה בזכות היכולת שלה לספק חוויית מפגש מקוון מהירה ומאובטחת. אך היתרונות של האפליקציה לא הגיעו ללא בעיות, כך שהחברה עבדה על פתרונות לבעיות הבטחון והפרטיות שנוצרו בתהליך זה. כיום, זום עומדת בתקן הגבוה ביותר של בטחון מידע בענן ומתקשרת את הנתונים של המשתמשים באמצעות מפתחות מוצפנים.


בסופו של דבר, אפליקציית זום הפכה לכלי בלתי נפרד מהעסקים והחינוך המקוון, והיא מסייעת למשתמשים לקיים מפגשים מקוונים בצורה פשוטה, מהירה ויעילה. כמו כן, עם התפתחות הטכנולוגיות והפרטיות, זום ממשיכה להתפתח ולהשתפר כדי להציע למשתמשים חוויית מפגש מקוון עוד יותר מעניינת ומתקדמת.


טיפים לשימוש ב-Zoom

  1. וודא שיש לך חיבור אינטרנט יציב - חיבור אינטרנט מתקין יכול להבטיח שהפגישה תתבצע בצורה חלקה וברצונך לגשת לפגישה בזום, יש לוודא שיש לך חיבור אינטרנט יציב. זה יסייע לך להתחבר לפגישה מהר ולא להתמודד עם בעיות חיבור.

  2. ערוך את הגדרות הפרטיות - לפני שאתה מתחיל להשתמש בזום, כדאי לבדוק את הגדרות הפרטיות שלך. הפעל אפשרויות כמו "מנע מפגישים להיכנס לפגישה ללא הזמנה" ו"סיסמאות לפגישות" כדי להגן על הפרטיות שלך ולמנוע מאנשים להצטרף לפגישות שלך ללא הרשאה.

  3. השתמש בכלי האינטראקציה - זום מציעה כלי אינטראקציה רבים שיכולים להשפיע על חווית הפגישה. כלי כמו שיתוף מסך, חדרי צפייה, צ'אט וכו' יכולים להפוך את הפגישה ליותר מעניינת ויעילה.

  4. השתמש בפקודות של זום - זום מציעה מספר פקודות קצרות שיכולות לעזור לך להתמקד יותר בפגישה ולחסוך זמן בהתנהלות הטכנית. לדוגמה, פקודת "Alt+M" תכבה את המיקרופון שלך ופקודת "Alt+V" תכבה את המצלמה שלך.

  5. השתמש בערוצי צפייה והקלטה - אם אתה מארח פגישה חשובה או יש לך צורך להקליט את הפגישה, זום מציעה אפשרות ליצור ערוץ צפייה והקלטה. כך תוכל להשתמש בפגישה בעתיד ולשתף אותה עם מי שלא היה נוכח בזמן המקורי.


ניתן לציין שזום נוצרה בשנת 2011 על ידי אריק יואן, והחברה עצמה הוקמה בשנת 2013. המטרה של החברה הייתה לספק פלטפורמה למפגשים מקוונים באיכות גבוהה ובמחיר נוח וזמין לכולם. כיום, זום הפכה לאפליקציה מפורסמת ופופולרית ברחבי העולם, והיא משמשת מגוון רחב של משתמשים, כולל עסקים, חברות, אנשי תפקידים, מורים, תלמידים ועוד.


זום מציעה למשתמשים אפשרות ליצור חדרי וידאו מקוונים, להצטרף לפגישות קיימות וליצור חדשות. האפליקציה מציעה גם אפשרויות לצפייה במצגות ובמסכי מחשב, לשתף מסך, להשתמש בצ'אט ובפקדי יד, ולהקליט את הפגישות כדי להתייעץ בהן מאוחר יותר. כמו כן, זום מציעה גם אפשרויות להתחבר לפגישות מקוונות עם אנשים מכל העולם ולהשתמש בכלי שפות כדי לתרגם את התוכן לשפות שונות.

בסופו של דבר, אפליקציית זום הפכה לכלי חשוב ומועיל למשתמשים מכל הסוגים והמגוונים. היא מציעה חוויה קלה מאוד!


לשימוש מכונות ולימוד מרחוק, אינטרנט חינמי ופשוט לתפעול, ומציעה אפשרויות רבות לשיתוף מסך ולשיתוף קבצים בזמן אמת. בנוסף, זום מתעדכנת תדירות כדי להבטיח חוויה משתמש מקסימלית ולמנוע בעיות אבטחה ופרטיות.


אפליקציית זום הפכה גם לכלי חשוב לעסקים וארגונים, וכיום היא משמשת לפגישות עסקיות, הדרכות וסדנאות מקוונות, ואפילו לכנסים ואירועי תעשייה רבים. בכך, זום נעזרת בטכנולוגיות מתקדמות כדי להשפיע על הדרך בה אנו תקשור, מעבר לתקופת הקורונה.


לכן, לא יודע אם פספסנו משהו, אך אם אתם עדיין לא משתמשים באפליקציית זום, כדאי לתת לה הזדמנות ולנסות אותה בעצמכם. עם זאת, כדי למנוע בעיות פרטיות ואבטחה, כדאי להפעיל חשיפת מצלמה ומיקרופון רק לזמן הפגישה, ולא לתת לצד שלישי לגשת לפגישות שלכם בלי אישור מראש.

Comments


בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין

הצהרה

כל הכתוב אינו מהווה ייעוץ כזה או אחר. 
אין בדברים האמורים בכדי להחליף מידע הניתן על ידי גורם מוסמך כזה או אחר, ועל הקורא לפנות ולהתייעץ עם גורם מו
סמך בטרם נקיטת כל פעולה כזו או אחרת. 
כל המסתמך על האמור לעיל בכל דרך שהיא, עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש
 בלבד. חלק מהתוכן המופיע בבלוג זה נכתב על ידי צדדים שלישיים ועל ידי בינה מלאכותית (AI), וללין בניית אתרים אין אחריות כלשהי על תוכן זה.
לין בניית אתרים לא תהיה אחראית לכל נזק או פגיעה כלשהם, מכל סוג או צורה, שייגרמו למשתמש ו/או ליישות כזו או אחרת כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתוכן.
על כן, למשתמש או למי מטעמו לא תהיה כל טענה לגבי התוכן המפורסם באתר זה.