ליןבנייתאתרים.png

ידעת - חסכת

בלוג ידע וחיסכון בדיגיטל

  • LIN.co.il

דוגמאות לבניית אתרים לעורכי דין בישראל

מתעניינים בבניית אתרים לעורכי דין? רוצים לקבל רעיונות חדשים בעיצוב? קבלו 5 דוגמאות של אתרים יוקרתיים לעורכי דין שבנינו כאן בלין בניית אתרים.

לין בניית אתרים יחד עם חברת ישראכרט, מבינות את החשיבות הרבה של בניית אתרים לעורכי דין; ולכן הודות לשיתוף פעולה מצליח בנושא, אנחנו כאן בלין מציעים בניית אתרים לעורכי דין במחיר מוזל של 99 ₪ לחודש (כולל דומיין ואחסון) ללא דמי הקמה = חיסכון של אלפי שקלים.


ניתן להצטרף כאן: www.lin.co.il/lawyers


מוכנים? נתחיל!


1) בניית אתר למשרד עורכי דין אסף זגורי:

עוה"ד אסף זגורי (38), בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) ובעל תואר ראשון במנהל עסקים (BA), שניהם ממסלול המצטיינים של המוסד היוקרתי, המרכז הבינתחומי בהרצליה.

עו"ד אסף זגורי וצוותו הינם בעלי נסיון רב בתחומי המשפט הבאים: סטארטאפים, הייטק ואינטרנט; משפט מסחרי וייצוג מעסיקים;מקרקעין ונדל"ן; הגנת הפרטיות, אבטחת מידע וסייבר.

מכיוון שעו"ד אסף זגורי עוסק בעיקר בתחום ההייטק, עיצבנו את האתר שלו בסגנון הייטקיסטי יוקרתי ומרשים בגוונים של אפור-תכלת.


2) בניית אתר למשרד עורכי דין אנה גורוביץ':

משרד עורכי דין גורוביץ' הוקם על ידי עורכת הדין אנה גורוביץ', והנו מעניק שירותים משפטיים מקצועיים בכל רחבי הארץ. המשרד מתמחה ובעל ניסיון רב בדיני המשפחה, חדלות פרעון ושיקום כלכלי.

מי אמר שירוק לא יכול לשדר יוקרה? את האתר של עו"ד אנה גורוביץ' עיצבנו בגוונים מיוחדים של ירוק וזהב על מנת ליצור שפה עיצובית עם הלוגו היוקרתי והמרשים של המשרד.


3) בניית אתר למשרד עורכי דין אסף אורן:

אסף אורן - משרד עורכי דין הוא משרד בוטיק איכותי המתמחה במיסוי מוניציפלי ותשלומי חובה לרשויות המקומיות. המשרד הוקם על ידי עו"ד אסף אורן, שהינו בעל מומחיות מיוחדת וניסיון רב שנים בהפחתת שומות ארנונה, אגרות, היטלי פיתוח והיטלי השבחה.

האתר של עורך הדין אסף אורן מעוצב בצבעים המוכרים והאהובים על כולנו – כחול ולבן.

הטרנד של אתרים על בסיס הצבע הלבן הולך וגובר; אתרים כאלה תמיד נראים רלוונטיים ועכשוויים.


4) בניית אתר למשרד עורכי דין אדרי:

אדרי - משרד עורכי דין הוקם ומנוהל על ידי עורכת הדין אביטל אדרי, בעלת תואר LL.B במשפטים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל, ועורכת הדין דנה אדרי בעלת תואר LL.B במשפטים מהקריה האקדמית אונו. והנו מעניק שירותים משפטיים מקצועיים במגוון תחומים.

האתר של משרד עורכי דין אדרי מעוצב בגוונים של כחול כהה ולבן ומשדר יוקרה ואלגנטיות רבה במיוחד.


5) בניית אתר לעורך הדין והאדריכל רואי ויינברג:

לעו"ד רואי וינברג הכרות מעמיקה עם מערכת המשפט והתכנון והבנייה בישראל. ליווה מאות עסקאות מורכבות בתחום המקרקעין. בעל תואר ראשון במשפטים, חבר לשכת עו"ד בישראל משנת 2005, התמחה בתחום הקניין הרוחני וזכויות יוצרים במשרד בלטר גוט אלוני באימון ד"ר שרה פרזנטי. את האתר של עו"ד ואדריכל רואי ויינברג עיצבנו בסגנון מודרני הייטקיסטי מכיוון והמשרד מספק שירותים משפטיים חדשניים וייחודיים.


לסיכום, לבניית אתרים לעורכי דין יש חשיבות רבה בעידן החדש. למרות שהרבה מאוד אנשים מחפשים עורכי דין מפה לאוזן, יש גם מספר לא מבוטל של אנשים שמחפש עורכי דין במנוע החיפוש של גוגל. עורכי דין עשויים לגייס לקוחות רבים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל והרשתות החברתיות. ניתן להשקיע בקידום ממומן וקידום אורגני על מנת להשיג מטרה זו. בהצלחה!


לין בניית אתרים מציעה בניית אתרים לעורכי דין במסלולים משתלמים של החל מ-1,000 ₪ בלבד (לא כולל דומיין ואחסון אך נשמח לעזור לכם בנושא)

נשמח לעזור לכם לחסוך אלפי שקלים בבניית האתר שלכם

בניית אתרים טלפון

הזמינו שיחת ייעוץ חינם

או התקשרו 058-58-32323

א'-ה' | 9:00-17:00

מגדל קרן פייר | רמת גן

(מתן שירות בכל הארץ)