top of page

חדש! הזמנת אתר אונליין

מעוניינים בבניית אתר לעסק שלכם? אנחנו כאן

שירותים לעסקים בלין

התרשמו ממגוון רחב של שירותים דיגיטליים לעסקים

צריכים תוכן לאתר או לעסק?

לין מציעה כתיבת תוכן לעסקים במחירים משתלמים

מערכת זימון תורים לעצמאיים

מערכת זימון תורים. המושג הזה פשוט נמצא בכל מקום! אנחנו נכבדים להציג בפניכם את החברה הכי טובה החדשה שלכם - מערכת זימון תורים! ואוו, הפיצ'ר החדש שלנו הולך להקליל לכם את החיים ברמות. והחלק הכי טוב כאן, הוא שלא צריך להמתין על הקו לנציג ולהצטרף - אפשר לעשות את זה אונליין דרך האתר :)


למה אנחנו צריכים מערכת לזימון תורים, ומה כל כך מיוחד במערכת של LIN?

אוקיי, יש לכם שאלות מעולות!

בואו נתחיל עם הראשונה. יש המון סיבות לצורך המיידי שלכם במערכת זימון תורים:

  1. חיסכון של זמן יקר - מכירים את הימים האלה שאתם עובדים כמו מטורפים ואין לכם אפילו שנייה לדבר בטלפון או לפתוח את ה-WhatsApp? כאן בדיוק המערכת שלנו נכנסת. מערכת לזימון תורים תחסוך לכם וללקוחותיכם זמן יקר, ותאפשר להם לקבוע אצלכם תור מבלי לדבר איתכם!

  2. אין צורך לרדוף אחר לקוחות חייבים - לא תמיד לקוחות משלמים הכל במקום, ולפעמים נוצר עיכוב עם הסדר התשלום המלא. בעזרת מערכת זימון תורים, לא רק שהלקוחות שלכם משריינים תור בלו"ז, אלא שהם גם משלמים על התור במעמד ההזמנה שלנו. סליקת האשראי שמחוברת למערכת זימון התורים תבטיח לכם 100% מהתשלום, ובכך תם עידן המרדף אחר לקוחות חייבים.

  3. פחות ביטולי תורים - כשאנשים קובעים תור במערכת מסודרת ומשלמים מראש, הם יותר רציניים לגבי ההגעה אליו. זה קצת כמו שאנחנו מצחצחים שיניים בשביל להפסיק לאכול לעת ערב. יש לנו מחויבות מסויימת ואנחנו מקפידים (ושואפים) לקיים אותה.

  4. משפרים את התדמית של העסק שלכם עסק שמציע קביעת תורים במערכת נראה מקצועי, אמין ובטוח הרבה יותר!

אחרי שפרשנו בפניכם כמה מעוד עשרות סיבות לצורך שלכם במערכת זימון תורים, הגיע הזמן שתבינו בדיוק מה כל כך מיוחד במערכת ש-LIN מציעה לכם. כמו שכבר ציינו, דאגנו שהכל יהיה כאן פשוט קל. גם לכם, וגם ללקוחות שלכם.


נתחיל בעובדה שמערכת זימון התורים של LIN היא מערכת אינטרנטית. זה אומר שכל אחד ואחת יוכלו להזמין אצלכם תור מהמחשב או מהנייד ללא התקנת אפליקציה. מה שמייחד כאן את כל הסיפור, הוא שהמערכת הזאת היא אישית לעסק שלכם, להבדיל ממערכות לזימון תורים אחרות בהן מופיעים עסקים אחרים מהתחום שלכם.


במערכת זימון תורים של LIN, ניתן לסלוק באשראי ובכך לקבל תשלום מראש כבר בעת זימון התור במערכת. כל מי שיזמין תור במערכת יתועד באופן אוטומטי מלא, ומיד יסתנכרן ביומן Google שלכם. עוד דבר שחשוב לציין, אתם תוכלו לבצע שינויים עתידיים בחינם ולחסוך אלפי שקלים בטווח הארוך. ניהול מערכת זימון התורים הוא עצמאי לחלוטין. Too good to be true, אנחנו יודעים!


מה עוד מיוחד במערכת שלנו? אנחנו מקימים אותה עבורכם בשיא המהירות! אם אתם מעוניינים במערכת זימון התורים של LIN, היא תהיה מוכנה תוך 3 ימי עסקים בלבד, ותוכלו להתייעץ איתנו בכל נושא תמיד. אנחנו נהיה שם בשבילכם עם שירות אישי ומהיר במייל.

שאלות ותשובות

למה לבחור במערכת זימון תורים של לין?


אנחנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את הטוב ביותר:

  • מערכת אינטרנטית אישית - אנחנו בלין מאמינים שהמערכת צריכה להיות אישית ללא עסקים אחרים מהתחום שלכם. הלקוחות שלכם לא יצטרכו להוריד אפליקציה או להתקין תוכנה על מנת לקבוע אצלכם תור.

  • תשלום חודשי נוח לכל כיס - חשבנו על הצרכים של עצמאיים ובעלי עסקים בכל הקשור לייעול העסק וקביעת תורים באופן נגיש ואוטומטי יותר. בין היתר, המחיר מהווה פקטור משמעותי בקבלת ההחלטה של בעל עסק האם לעבור למערכת זימון תורים. בדרך כלל מערכת זימון תורים עולה מאות שקלים בחודש.

  • מערכת מתוחכמת - מערכת זימון תורים חכמה בעלת תכונות מגוונות: התראה במייל כשמזמינים תור, אופציה לתשלום באשראי בעת קביעת התור, סנכרון עם יומן Google ועוד.


מי יכול/ה להצטרף לשירות?

נותני שירות או מוכרים מוצרים לפי תנאי השימוש ועל פי חוק. לדוגמה:

פסיכולוגים, פיזיותרפיסטים, מטפלים, מאמני כושר, יועצים ועוד.


אני רוצה להתחיל! מה עליי לעשות?

אצלנו לא צריך להמתין על הקו לנציג - מצטרפים אונליין דרך האתר :)

בניית אתרים ועוד דברים מעניינים בבלוג של לין